Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy kicsit figyeljen magára, és ne legyen ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Ma voltunk együtt, és pont a kutyapóz került volna sorra, de nem ment, mivel észrevettem, hogy ujjnyi hosszúságú szőrök vannak a popólyukánál. Ráadásul nem hazudok, ha azt mondom, hogy olyan sűrű volt, mint az enyém.


Ez eléggé megölte a libidómat, és bár nem mondtam neki, nagyon is zavar, mert hát basszus, gusztustalan volt. Hogyan mondjam meg neki, hogy foglalkozhatna kicsit többet magával? Úgy hogy ne bántsam meg.

Amúgy az a durva, hogy minden farokméregetés nélkül, de brutálszép csajszi, jó alakkal. Mégis elég igénytelen sokszor. Pl. a lábát se nagyon borotválja, és simán hagyja megnőni a szőrét ott is hosszúra.



2021. jún. 14. 01:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
13%

#64 Kérnék példát, hogy mivel okoz kárt a nőkben a társadalom és a divat. Mert ilyet én is tudnék mondani az ellenkező nemről.

Plusz nem értem mi káruk származik a nőknek abból, hogy most az a divat, hogy szőrteleníteni kell. Ez már szimplán elfogultság amit csinálsz.


"De ezek szerint akkor ha kitalálja a társadalom, hogy a nőknél a félkarúság, a férfiaknál meg a félszeműség a divat, akkor azt követni kell, mert minden birka azt bégeti."


Ez szimplán ostobaság, ilyen nyilván sosem jön divatba, mivel baromság az egész. De a szőrtelenítés mégis divatba jött, mert nem hülyeség, és senkinek nem lett tényleges kára belőle. És sok ember elfogadta. Ezt a tényt nem akarja itt elfogadni pár ember.

Tényleg hasznos eszmecsere volt, mindig elcsodálkozok a kétbites gondolkodás csodáin.

2021. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
88%

71 Bár nem én lettem megszólítva, de egy kis lista a teljesség igénye nélkül:

- egy ősz férfi sármos, egy ősz nő vén banya. Folyamatos hajfestés kb 5 hetenként mert a lenőtt ősz haj proli. Ammónia tönkreteszi a hajat. Az én valaha hosszú hajamat már állandóan vágni kell vállig érőre mert törik és vékonyodik és hullik az állandó festéstől. Arról nem is beszélve, hogy egy férfi megkopaszodik: biológia. Nő megkopaszodik, mert van ilyen betegség: undorító.

- magas sarkú cipő. A kényelmes sport cipő vagy mokaszin gagyin néz ki egy csinos ruhával, a balerina csak vékony lábon áll jól és a legtöbben nehéz menni mert vékony a talpa. De a magas sarkú cipő egy életre elnyomoríthatja a lábfejet, és hosszú távon gerincbántalmakhoz vezethet. Régebben azt kommunikálták hosszú évekig hogy nem vagy nő ha nem hordasz magassarkút.

- szexi fehérnemű: ezeket direkte műszálasban gyártják csak. Aki gombára hajlamos, annak az első amit az orvos is mond: csak 100% pamut bugyi hordható. Sok férfi szerint ez nem nőies, kiábrándító.

- állandó, egész testes szőrtelenítés. A gyanta fájdalmas, sokszor megégeti a bőrt, begyulladnak a szőrtüszők. A borotvától is kikészül a bőr plusz besűrűsödik a szőr. Arcon is egyértelmű bajusz és szemöldök gyanta, ne álljon csálén, mert az milyen már. Egy férfi azt sem tudja mit jelent kéthetente azon stresszelni hogy látszanak a kósza szőrszálak a szemöldök körül, jöhet a csipesz a gyanta, amikor a legtöbbnek természetes lehet a szemöldöke. Ő meg ha akar növeszt szakállat, de ha nem, akkor is csak az arcát kell borotválnia, nem az egész testét.

- smink. egy nőn ne legyenek bőrhibák,azt el kell fedni. Ha vannak bőrhibái, akkor kisebbrendűségi komplexusa van.

- plasztika: a nagy mell, telt ajkak stb. iránti igény az alacsony önértékelésű nőket sokszor plasztikai sebészhez űzik. Rengeteg pénz, veszélyes műtét. A lógó mell pedig szinte minden nőt utolér a korral. Hiába mondják azt hogy magukért csinálják, mert valójában azért csinálják, hogy tettszenek a férfiaknak.

-vékonyság. A női testzsírszázalék nagyobb és nagyobb arányban sújt minket a pajzsmirigy probléma, a visszerek stb. Jómagamat is beleértve, a legtöbb nőismerősöm kisebb kihagyásokkal szinte egész életében fogyózik. Aki alkatilag sem vékony, az például soha nem fog úgy kinézni mint a hőn áhított karcsú, darázsderekú nőideál. A férfinak ezzel szemben jól áll a pocak, sok nő szereti a mackós pasit, aputestet, amire biológiai magyarázat sincs, nem úgy, mint az anyutestre, ami viszont szégyen. Kettős mérce? Igen.


Mindez, amit felsoroltam, rengeteg pénzbe, vesződségbe kerül. Nem külön külön, hanem az egész. Úgy, hogy közben egy férfi megőszülhet, megkopaszodhat, kényelmes ruhát hordhat randin is, kényelmes lehet mindig a cipője. Ha fogat mos, megmosakszik és dezodort használ, már extra igényesnek számít. Egy nő meg attól igénytelen, hogy nem borotválja ki a shggluykából a szőrt. Amit a férfi sem nagyon tesz meg, de az ugye oké, mert férfias. Mindig a természetes a férfias, nekünk nőknek kell a mű dolgokkal küzdenünk.

Ja, és még valami. Amikor egy nő öregszik, és rájön, hogy a púder csak elmélyíti a ráncokat, hogy most már még gyakrabban kell hajat festetni, a melle megereszkedik, akkor jön az, hogy aggódhat, hogy a vele egykorú és ugyanolyan állapotú férje elkezd fiatal nők után nézni, tisztelet a kivételnek.


Ez az egész cirkusz amit mi nők hagyunk, hogy a világ ránk kényszerítsen, első sorban lelkileg őröl fel bennünket. A szerencsésebbek, főleg fiatalon nem veszik ezt fel. Aztán negyven körül kezdődik a versenyfutás. Aki nem tesz magáért intenzíven az -kimondani is szörnyű- korának megfelelően fog kinézni hamarosan. És ez, mint tudjuk, csak a férfiaknak megengedett.

2021. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
77%

Engem ebben az zavar, hogy nekem nőként szintén a szőrtelen férfitest tetszik. Szeretem a bőr érintését, a szőr taszít. De míg egy férfi elvárhatja, mert igaz, a nők többsége szőrtelenít, addig a férfiaknak megint Hawaii van, mert nekik nem kell ezt csinálni.


És amikor valami természeteset el kell távolítanod a testedről, hogy kapcsolatot találj, a másiknak meg nem, akkor alapból csicska üzemmódban kezded a kapcsolatot.

2021. jún. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
92%

71 Nem hülyeség a szőrtelenítés? Nem származhat belőle kára senkinek? Szerinted a testszőrzet az dísznek van? Nem, annak funkciója van.

Egyszer egy férfi nőgyógyász azt kérdezte tőlem, ugyan minek borotválom le magam? Orvosi vizsgálat miatt nem szükséges, mellesleg haszna nincs, károm viszont származhat belőle. Azt mondta, ezt minden egyes páciensének el szokta magyarázni. Talán kétségbe vonod azt, amit ráadásul egy férfi orvos mond? Ha annyira jó dolog a szőrtelenítés, akkor ezt vajon minek mondhatta?

2021. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
5%

Uristen,hogy neked estek.😀

Hat nemtudom en lanykent mondom nekem alap igenyesseg ha tudom h le fogok fekudni valakivel leborotvalkozok mindenhol. 9 honapos terhesen nagy hassal is megtettem. Pedig nem volt parom csak a nogyogyasznak borotvalkoztam😆

Egyaltalan nem olyan nagy feladat mint amilyennek itt beallitjak..

Es sztem egy nonel alap igenyesseg ha megy leszedi mindenhol..

Szolj neki (kulturaltan, normalisan) h neked ugy jobban tetszik. Ha normalis lany akkor szamitani fog neki a velemenyed.

2021. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
26%
azóta is szőrös a segge?
2022. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!