Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy kicsit figyeljen magára, és ne legyen ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Ma voltunk együtt, és pont a kutyapóz került volna sorra, de nem ment, mivel észrevettem, hogy ujjnyi hosszúságú szőrök vannak a popólyukánál. Ráadásul nem hazudok, ha azt mondom, hogy olyan sűrű volt, mint az enyém.


Ez eléggé megölte a libidómat, és bár nem mondtam neki, nagyon is zavar, mert hát basszus, gusztustalan volt. Hogyan mondjam meg neki, hogy foglalkozhatna kicsit többet magával? Úgy hogy ne bántsam meg.

Amúgy az a durva, hogy minden farokméregetés nélkül, de brutálszép csajszi, jó alakkal. Mégis elég igénytelen sokszor. Pl. a lábát se nagyon borotválja, és simán hagyja megnőni a szőrét ott is hosszúra.



2021. jún. 14. 01:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként most a lábszőrről vagy a seggszőrről beszélünk? mert nem ugyanaz a kategória
2021. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
99%
A szúr egy dolog, de véletlen megvágja magát pont olyan helyen, ahol a seb rendszeresen kakival találkozik... na az lesz gusztustalan.
2021. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
90%

Azt hittem, arrol lesz szo, hogy budos, bufog, nem takarit maga utan.

Erre ez...



Amig nem fogod fel, hogy ez nem "igenyesseg" kerdese, addig ne mondj neki semmit. En max akkor nem vagnalak pofan, ha elmagyarazod, hogy tudod, hogy mar atmostak az agyad, de sajnos jobban bejon a termeszetellenesen sima noi test. Igyekszel reflektalni a dologra, de addig is neha orulnel, ha alkalomadtan leszortelenitenem a testem.

2021. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
96%
Ha te nem szőrteleníted a segged mastol milyen alapon varod el? Nehogymar ez is elvaras legyen..megall az eszem
2021. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
18%

Nőként ez nekem nagyon égő lenne. Én rendszeresen szőrtelenítek, ott is. A párom viszont szőrös, az nekem egész más, férfias.

Meg lehet ezt szépen mondani, mi meg szoktuk egymásnak. Pl: "Édesem, lehetne, hogy majd ha nem gond, leszeded onnan a szőrt? Engem ez valamiért zavar, lelankadok tőle. Izgatóbbnak tartanám, ha sima lenne. Természetesen ha neked van ilyesmi kérésed, mondd nyugodtan."


Amúgy ha nagyon figyel valaki a higiéniára, mindig tisztálkodik borotválás előtt és mindig tiszta borotvát használ, utána oedig lekezeli, akkor talán nem gyullad be. Legalábbis nekem nem szokott.

2021. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
83%
Dehát akkor mások az elvárásaid, így könnyű. Engem nem vonz a szőrös férfisegg, a csupasz szexibb.
2021. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
91%
Újabb troll kérdés. A kerdezőnek nincs barátnője, jobb ha szólok. Csak bedobta a csontot szokás szerint.
2021. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
93%
Csak magadról állítod, hogy gyenge férfiatlan kis szar vagy. De ilyen is kell, hogy felismerjük az igazi férfiakat.
2021. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
0%

31, Az ilyen nőktől szoktak jönni azok a szövegek, hogy "nem élvezem a szexet", " nincs rendes orgazmusom", "nem tudom nőnek érezni magam mellette".

Csak keményen továbbra is! Tépd le a tökét minden hímnek!

Jól érzem magam a csicska qrvámmal és ő is jól érzi magát velem. Most azt fogod hinni, hogy csak kamuzok, de tegnap este szex közben felakadt szemekkel nyögte, hogy mennyire szeret szót fogadni nekem. 🤦🏻‍♂️😂 Majd magyarázd el neki is, hogy ezt ő nem akarja. És igazából elnyomó férfi uralomban él.

Mindegy. Sok boldogságot a macskáidal.

2021. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
94%
32! Ahhoz képest, hogy mennyire macsó, domináns alfa hím vagy, nagyon cuki ez a kis hisztike amit egy komment miatt levágtál itt 😂
2021. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!