Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy kicsit figyeljen magára, és ne legyen ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Ma voltunk együtt, és pont a kutyapóz került volna sorra, de nem ment, mivel észrevettem, hogy ujjnyi hosszúságú szőrök vannak a popólyukánál. Ráadásul nem hazudok, ha azt mondom, hogy olyan sűrű volt, mint az enyém.


Ez eléggé megölte a libidómat, és bár nem mondtam neki, nagyon is zavar, mert hát basszus, gusztustalan volt. Hogyan mondjam meg neki, hogy foglalkozhatna kicsit többet magával? Úgy hogy ne bántsam meg.

Amúgy az a durva, hogy minden farokméregetés nélkül, de brutálszép csajszi, jó alakkal. Mégis elég igénytelen sokszor. Pl. a lábát se nagyon borotválja, és simán hagyja megnőni a szőrét ott is hosszúra.



2021. jún. 14. 01:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
8%

"A nők nagyrésze azért szőrtelenít, mert ők is agymosottak, emelett érdekli őket a magadfajta agymosott hímek véleménye. Tedd túl magad rajta, hogy ettől ez még nem normális, hanem egy hülye divat. Persze nem bűn konzumidiótának, divatb.zinak lenni. De a normális embereket ne merészeld minősíteni, mert azzal ismét csak a saját ignoranciádat bizonyítod."

51 szóval amelyik nő nem pontosan úgy áll a testéhez, mint te, és neadjisten eltávolít a szőréből, az csakis agymosott konzumidióta lehet. gratulálok. és még te kérsz számon másokat a minősítésért? na ne vicceljünk.

2021. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
75%

51 Távolítsa el. Nem ez a gond. Csak fogják fel, hogy ez divat kérdése. Mondjuk nem neked írtam, ha jól látom. A sötét hozzászólónak írtam, aki szerint, is szerinte a nők nagyrésze szerint is IGÉNYTELEN az a nő, aki nem szőrtelenít.

Szóval szerintem legközelebb ne szólj bele mások beszélgetésébe, ha nem tudod megérteni miről van szó. Legközelebb meg is kérdezheted, mielőtt kicsit sem kapcsolódó okoskodást fűzöl hozzá.

2021. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
17%

50, Nocsak, felfedezted hogy a közízlést az aktuális divat alakítja. Mikor nem volt ez így? :D

Figyelmedbe ajánlom, hogy a normális szó a többséget jelenti. Az a normális amit a többség normálisnak tart és kétlem, hogy a szőrös segg a többség szemében esztétikus lenne. Ezt te magad is bevallod, amikor divatnak és konzumnak nevezed.

Amúgy nem bűn a divattól vagy a többségtől eltérő ízlés és nem is ezért kezdtem el a minősítést, hanem azért mert itt ahogy láttam sok a macskás nő és nem szeretném, ha úgy tűnne hogy az ő véleményük a normális. :)

2021. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
0%
52 aki szerint, a nők nagy része szerint is igénytelen *
2021. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
77%

"az csakis agymosott konzumidióta lehet"


Igazából mind azok vagyunk, hisz társadalomban élünk. Ha újrakezdhetnénk, és mondjuk kivennénk a szőrtelenítést, akkor nem hiányozna senkinek. Vagy ha a férfiak is ugyanúgy és ugyanolyan arányban elkezdtek volna szőrteleníteni, most a legtöbb nő olyan gusztustalannak tartaná férfiakon is a szőrt, mint fordítva.

2021. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
68%

55 Erről van szó. Ez "rendben is van", csak ezt be kell látni. Az igényességnek ehhez köze sincs.


Ezek szerint a sötét kolléga szerint ha divatba hoznák a végtak csonkolást akkor az is esztétikus is normális lenne, mert sok hülye követné a divatot. Értem.

2021. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
15%
Nem a véletlenek irányítják ezt. Nem lehetne divatba hozni a csonkolást, mert senkinek nem tetszene ez az ötlet. A szőrtelen női test, a magazinokból rád néző nőideál pedig valamiért a többségnek tetszik és ezért divat.
2021. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
11%

"Távolítsa el. Nem ez a gond. Csak fogják fel, hogy ez divat kérdése. Mondjuk nem neked írtam, ha jól látom. A sötét hozzászólónak írtam, aki szerint, is szerinte a nők nagyrésze szerint is IGÉNYTELEN az a nő, aki nem szőrtelenít.

Szóval szerintem legközelebb ne szólj bele mások beszélgetésébe, ha nem tudod megérteni miről van szó. Legközelebb meg is kérdezheted, mielőtt kicsit sem kapcsolódó okoskodást fűzöl hozzá."

szerintem nyilvános fórumon vagyunk.

és tökmindegy, kinek írtad, mérhetetlenül arrogáns és lenéző a stílusod a nőtársaid felé (is).

2021. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
14%
58 Mindegy kinek írtam, ha úgy szólsz bele a beszélgetésbe, hogy rákérdezel előbb arra, ami nem világos számodra. Felesleges a félreértéseidre alapozva elvinni a vitát egy másik irányba, és kiforgatni mások hozzászólását. Szerintem inkább ez az arrogancia, amit te képviselsz. Nem baj, ha nem olvasod el rendesen a hozzászólásokat, de ennek sincs semmi értelme amit csinálsz.
2021. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
80%
57 Dehogynem. Mindent divatba lehet hozni. A szőrtelenítés sem tetszik senkinek, csak elég ideje megy a fejtágítás. Akármit el lehet adni, meg lehet ideologizálni (lásd akár a nácizmust), lényegtelen miről van szó. Egyébként is szerinted a divat határozza meg a közízlést. Ha divatba hoznák a végtagok csokolását, akkor azt akarnád most te is. Szerinted az is szép lenne. Lightosabb formában volt erre példa a kínaiaknál. A férfiak kitalálták, hogy a nők megcsonkított, használhatatlan, fájdalmat okozó, elkötött lábfejekkel szépek, és ezt kellett a nőknek követnie. Mert ez volt a divat.
2021. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!