Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három szék közt estem a pad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három szék közt estem a pad alá, mit tegyek? Járt még így valaki? (Megcsaltam a pasijaim.)

Figyelt kérdés
A páromat, akivel 3 éve vagyunk együtt egy szeretővel csalom már nagyjából másfél éve. Igazából már nem tudom, ki a párom, talán a szeretőm inkább páromnak nevezhető, mivel vele többet vagyunk együtt. A párom sokat utazgat, kereskedelemben dolgozik, és emiatt. Olyankor mindig hozzám jön a szeretőm, és együtt dugunk, meg romantikázunk. Történt egy kis incidens, eddig minden jól meg volt így, titokban tartottuk, de porszem került a gépezetbe. A melóhelyemre nemrég érkezett egy új pasi, sokkal fiatalabb nálam. Az első perctől flörtölt velem, és nagyon megtetszett. Nemsokára aztán le is feküdtünk. Ezután egyre többet összejártunk, az utóbbi időben jó sokszor lefeküdtünk egymással. Neki is csak az első számú páromról számoltam be, arról nem, hogy van még egy férfi. A szeretőm, aki hívatlanul jött hozzám tegnapelőtt. Bezárkóztunk az új pasival, de a szeretőmnek van kulcsa, mert bizalmas a kapcsolatunk, aztán bejött. Szerintem kémkedett utánam, vagy valami, ilyet nem csinált soha, mikor a párom itthon volt. Rajtakapott dugni a pasival, hatalmas veszekedés lett. Nem egymásra voltak mérgesek, hanem rám, fél órán keresztül k**váztak engem. Egyikük sem válaszol hívásra, üzenetre. Az új pasi azt mondta, ez így nem fog működni, és ha lehet melóban is kerüljük egymást, aztán tényleg rám se nézett tegnap sem. A szeretőm tiltott a facebookról, és féltékenységi rohamában kitálalt a páromnak. Ő aztán felhívott nem sokkal ezelőtt (most nincs itthon) és veszekedtünk, próbáltam tagadni, és kérlelni, hogy beszéljük meg, de nem jött be. Azt mondta, húzzak el a házból, ne legyek ott mire visszaér, hanem rendőrt hív, és ami cuccomat otthagyom, azt kidobja a kukába. Most komolyan én vagyok a szemét ebben a helyzetben, hogy mindegyikük ennyire gyerekesen viselkedik? Komolyan mint az ovisok, és még egy lehetőséget sem adnak. Most vissza kellett költöznöm apáékhoz és baromi ideges vagyok, ők is kérdezősködnek folyton, hogy mi történt. Mégis mit kéne tennem, hogy oldjam ezt meg? Nagyon ciki az egész, de valahogy nem érzem jogosnak a bántalmakat, és nem tartom az én hibámnak. Ti mit tennétek a helyemben?

2021. jún. 14. 01:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
97%
Hozom a popcornt, ebből vita lesz.
2021. jún. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
96%

Valamelyik helyében apádéknak is kipakoltam volna. 😃

De most kajak neked áll feljebb? Annyira hűtlen vagy, hogy még a szeretődet is "megcsalod" 😃

Inkább annak örülj, hogy egyik sem szakította le a májad.

2021. jún. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy régi, nagyon találó mondás, amit az áldozathibáztató-ellenes emberek legszívesebben betiltanának, ez valahogy úgy hangzott, hogy "Aki k...rvának áll, ne csodálkozzon, ha megb...sszák.", ennek civilizáltabb, gyerekeknek tanított változata pedig úgy fordult le, hogy "Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.", vagy "Aki kardot ragad, kard által vész el."


Itt a párod lehet az egyetlen sértett fél, akinek van is jogalapja, hiszen ő naivan megbízott benned, nem ismerem, nem tudhatom milyen ember, de az alapján, hogy 1,5 évig sikerült titkolnod a viszonyt és vélhetően a sok távollétét anyagilag kompenzálja (amiből zabáltatod a szeretőidet a közös hűtőből és dugsz velük a közös lakásban).


Ha neked ez nem fért volna bele (pedig valamit valamiért, a pénz nem a fán terem), akkor lehetett volna GERINCED és szakíthattál volna vele.


Te a könnyebb és kényelmesebb utat választottad. Ráadásul még telhetetlen is voltál, igazából a kalandvágy vezérelt, még csak nem is egy félig-meddig jogos (bár ezt is illene inkább megbeszélni, de túl sokat azért ne várjunk ösztönlényektől) tartós kielégítetlenség, ahol

EMIATT valamelyik fél beújít egy szeretőt, mert otthon nem kapja meg az intimitást. Téged a színtiszta kalandvágy vezérelt.


Most meg visszanyalt a fagyi.


Én nem ítélkezem feletted, de mivel a saját magad által hozott, öntörvényű szabályaid alapján maradtál most alul, az olyan, erkölcshöz és morálhoz köthető szavakat, mint "jogosság" én nem hangoztatnám a helyedben, mert csak magadat teszed még nevetségesebbé.


Ha már eddig nem tudtál gerincet növeszteni, akkor most tennéd a legtöbbet azzal, ha MÉLTÓSÁGGAL FELVÁLLALALNÁD, hogy rib...nc voltál.


És nincs "DE", nincs kifogás, mert felnőtt ember vagy és tudtad, hogy mibe mész bele.


De felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de akkor is a te helyzetedben jogosságról hadoválni kicsit az a "nyúl viszi a puskát" szitu, mint mikor a bűnöző pereli be a rendőrt, mert nyoma marad az orrtörésnek, vagy a tanyasi bácsit büntetik meg, mert a tolvaj belefullad az emésztőaknába.

2021. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2021. jún. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
21%
egy átlagos nő története
2021. jún. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
97%
imádom ahogy mentegeted magad és, hogy nem a Te hibád 😂😂😂
2021. jún. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
97%

Ez kamu kérdés , ugye?

Vagy ha mégis komoly, akkor tuti valami nincs rendben veled, hogy még nem is érzed jogosnak a reakciókat. Mégis mit gondoltál, mi lesz, ha minden kiderül? Folytathatod tovább a sorozatos megcsalásokat, átveréseket?

2021. jún. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
87%

Ha apád lennék és ezt a sztorit megtudnám, akkor kivágnálak otthonról is.

Igazi p..avezérelt kanca vagy, megérdemelnéd,hogy soha ne legyen férfi az életedben.

De visszakapod nyugi, ott és akkor,amikor nem is számítasz rá !

2021. jún. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
91%
Szigorúan a kérdésre: össze kell pakolni és el kell menni. A történetet átgondolni, megbánni, tanulni belőle és többé nem elkövetni.
2021. jún. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
26%
Keress valaki mást és kész.
2021. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!