Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három szék közt estem a pad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három szék közt estem a pad alá, mit tegyek? Járt még így valaki? (Megcsaltam a pasijaim.)

Figyelt kérdés
A páromat, akivel 3 éve vagyunk együtt egy szeretővel csalom már nagyjából másfél éve. Igazából már nem tudom, ki a párom, talán a szeretőm inkább páromnak nevezhető, mivel vele többet vagyunk együtt. A párom sokat utazgat, kereskedelemben dolgozik, és emiatt. Olyankor mindig hozzám jön a szeretőm, és együtt dugunk, meg romantikázunk. Történt egy kis incidens, eddig minden jól meg volt így, titokban tartottuk, de porszem került a gépezetbe. A melóhelyemre nemrég érkezett egy új pasi, sokkal fiatalabb nálam. Az első perctől flörtölt velem, és nagyon megtetszett. Nemsokára aztán le is feküdtünk. Ezután egyre többet összejártunk, az utóbbi időben jó sokszor lefeküdtünk egymással. Neki is csak az első számú páromról számoltam be, arról nem, hogy van még egy férfi. A szeretőm, aki hívatlanul jött hozzám tegnapelőtt. Bezárkóztunk az új pasival, de a szeretőmnek van kulcsa, mert bizalmas a kapcsolatunk, aztán bejött. Szerintem kémkedett utánam, vagy valami, ilyet nem csinált soha, mikor a párom itthon volt. Rajtakapott dugni a pasival, hatalmas veszekedés lett. Nem egymásra voltak mérgesek, hanem rám, fél órán keresztül k**váztak engem. Egyikük sem válaszol hívásra, üzenetre. Az új pasi azt mondta, ez így nem fog működni, és ha lehet melóban is kerüljük egymást, aztán tényleg rám se nézett tegnap sem. A szeretőm tiltott a facebookról, és féltékenységi rohamában kitálalt a páromnak. Ő aztán felhívott nem sokkal ezelőtt (most nincs itthon) és veszekedtünk, próbáltam tagadni, és kérlelni, hogy beszéljük meg, de nem jött be. Azt mondta, húzzak el a házból, ne legyek ott mire visszaér, hanem rendőrt hív, és ami cuccomat otthagyom, azt kidobja a kukába. Most komolyan én vagyok a szemét ebben a helyzetben, hogy mindegyikük ennyire gyerekesen viselkedik? Komolyan mint az ovisok, és még egy lehetőséget sem adnak. Most vissza kellett költöznöm apáékhoz és baromi ideges vagyok, ők is kérdezősködnek folyton, hogy mi történt. Mégis mit kéne tennem, hogy oldjam ezt meg? Nagyon ciki az egész, de valahogy nem érzem jogosnak a bántalmakat, és nem tartom az én hibámnak. Ti mit tennétek a helyemben?

2021. jún. 14. 01:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
32%
Ilyenkor nyugszom meg, hogy az élet igazságos, és mindenkinek megadja amit érdemel. :)
2021. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
32%
Cseréld le az egész garnitúrát, mert ezekből már nem jössz ki jól.
2021. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
93%

Ja , te fel is vitted a pasikat az első pasi lakására ? Az igen, bár szerintem teljesen normalis dolog, volt amikor a szerető kocsija akksija tonkrement és a ház előtt a külföldről érkező megcsalt kenyér kereső segített betolni :)


Normális dolog ez, csak páran nem értjük a világ működését

2021. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
60%
Remélem kapsz valami jó kis nemibajt előbb utóbb.
2021. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
85%

"Most komolyan én vagyok a szemét ebben a helyzetben, hogy mindegyikük ennyire gyerekesen viselkedik? Komolyan mint az ovisok, és még egy lehetőséget sem adnak."


HA ez komoly kérdés akkor az első utad a pszichológushoz vezessen.

Nem elég, hogy félrekúrsz fele annyi ideje, amennyi ideje "kapcsolatban vagy", még ez sem volt elég, mert neked minden jár ugye.. aztán csodálkozol ha visszanyal a fagyi. Nem szórakozhatsz emberek életével büntetlenül.

Ha ennyire viszket a lyukad akkor gerinced is legyen és máskor beszéld meg előre, hogy szeretnél szeretőket..

Viseld a következményeket szépen... itt akinek fel kéne nőni az pont te vagy.

Hogy mit tegyél? Köpj fel és állj alá.

2021. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, nem kéne szeretonek kulcsot adni, főleg nem más lakásába.
2021. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen nőt mint te ki kell szögelni a falhoz.. 😁
2021. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
16%

26# Miért? Talán pisztolyt tartott a fejükhöz hogy ilyen nővel álljanak össze?


Nem értem. Mintha a pasiknak ez ne lett volna jó így ahogy van.

Most milyen komoly az a kapcsolat ahol nem veszi észre a pasi hogy csalja az asszony?


Megmondom én neked, csak dugja a párja de érzelmi biztonságot, törődést nem kap az ilyen nő az biztos.

2021. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
8%
Nem akarsz engem/velem is csalni?
2021. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
87%
Ez valószínűleg kamu! De férfiként éltem meg hasonlókat!
2021. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!