Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lehet két szék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet két szék közül a pad alá estem?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom volt, nagyon jól megvoltunk, nagyon szeretett a párom. A vonaton megismerkedtem egy tök helyes rendesnek tűnő sráccal. Közel kerültem hozzá, nagyon sokat beszéltünk facen, ezért úgy éreztem felesleges folytatni a párommal és szakítottam. Utána lefeküdtem ezzel a fiúval. Miután megtörtént, nem keres, nem válaszol nagyon a leveleimre semmi, eltűnt :( Nem tudom mi van....

Lehet lóvá tett? Egy ilyen pasi miatt dobtam azt a fiút akit szerettem? menjek vissza valahogy az exemhez?


2014. okt. 20. 22:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Qrva vagy, megérdemelted. A csávó helyébe végig is vernék rajtad vaslapáttal! :D
2014. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Nők... Most így sokkal jobb szerintem is
2014. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az exed többet érdemel, mint egy olyan lányt aki egy ismeretlen kaland miatt faképnél hagyja. Ha megtetted akkor nem szereted eléggé, csak most szomorú vagy hogy nincs senkid.
2014. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Gyere én megvigasztallak
2014. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Gratulálok.

Ha visszamész szívből remélem nem fogad vissza.


Láttál egy szép lovat, kidobtad a régi szamarad, megülted az új lovat ami ledobott. Most rájössz még is jó lesz neked a régi szamarad. Megbocsájt a szamarad, megint látsz egy lovat és megint dobod a szamarad..


Ezért remélem, hogy többet nem áll veled szóba.

2014. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"Szerintem az exed többet érdemel, mint egy olyan lányt aki egy ismeretlen kaland miatt faképnél hagyja."


Nem kaland volt, a fiú komolyan ismerkedett, komolyat akart, lehet én rontottam valamit el nála, komoly kapcsolatról volt szó.

2014. okt. 20. 22:43
 7/25 fahéjas Alien ***** válasza:
100%

Ennyire nem tudod feltalálni magad, hogy miután hoztál egy döntést visszamennél az exedhez?

Fogadd el, most így jártál, de add meg a tiszteletet, és ne legyél ennyire önző:/

2014. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
áhhh az a a hajó elment..
2014. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem tett lóvá, csak kihasználta, hogy milyen vagy. Nézd a jó oldalát, a volt barátod megszabadult tőled, legközelebb talán lesz egy rendes barátnője! Te meg megérdemelted.
2014. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Christmas, nemegészen pontos amit írtál.. az első sem szamár volt, hanem ló... csak nem jó színben:D


nem szoktam kárörvendő lenni, de ezt most megérdemelted!

és ne menj vissza az exedhez, nincs értelme

2014. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!