Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan mondta ezt nekem?

Figyelt kérdés

Barátommal reggel összevesztünk. Reggel mondtam neki hogy el akarok menni futni hétvégén, erre meg ő bejelentette hogy hétvégén kempingezni fogunk, ugyanott ahol ő volt most. Én meg kicsit elkezdtem akadékoskodni,mivel egész hétvégén olyan üziket írt hogy ott a környéken kb csak junk foodot lehet kapni,se bolt se semmi, és hogy akkor mit fogok enni én,mert csomó mindent nem ehetek betegségek miatt,plusz mivel dolgozom egész héten,elő is kellene készülnöm, nem számítottam erre. Erre megsértődött és mondta h ne menjek. Én meg szintén sértődötten elkezdtem neki magyarázni,hogy ha nem tudok ott enni rendesen,nem fogom bírni a biciklitúrákat a kánikulában meg ilyesmi. Erre rávágta már idegesebben,hogy van konyha,amit eddig nem említett egyszer sem. Azt mondta azért nem tudta elmondani,mert folyton "belepofázok" a mondandójába. Pedig lett volna ideje elmondani,de csak azt mondogatta hogy nem tudja mit fogok enni,de menjünk. Ti mit szólnátok hozzá ha ezt mondaná a barátotok nektek?

Én lealacsonyítónak érzem, és bár hibás voltam én is,azért ez a szóhasználat nekem nagyon rosszul esett.


2021. jún. 14. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esett volna. Nem egy korrekt kommunikáció. De szerintem ha leülsz vele és elmondod, hogy ez rosszul esett, simán ki lehet jönni a dologból pozitívan és még kempingezni is tudtok
2021. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Plusz azért is fura nekem a dolog,mert mondta hogy vagy 50e elköltött 2 nap alatt, és tartozik nekem néhány százezerrel, és tudom hogy nem sok pénze van. És kicsit fura nekem hogy elmennénk pénzt szórni megint,amikor még mindig nem adta meg a tartozását,mintha nem is akarná.
2021. jún. 14. 14:22
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

En eleve nem is mennék.

Ami igy indul abbol már tuti hogy csak nyűg lenne.

2021. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Elmentek kempingezni, te viszed a kaját amit megehetsz!

2 nap azért nem a világvége, hogy disznót kelljen ölni és tepsi sütikkel rákészülni. Ő elmegy biciklizni, te elmész futni, vagy közösen amit akartok és kész. Teljesen felesleges ezt túlragozni!

Szerintem már attól sokallt be, hogy nagy valószínűséggel örökké a te kajálásod körül forog a világ. A férfiak ezt egy idő után elkezdik unni.

2021. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4:es, nem ez volt a kérdés,nyílván tudom h vinnem kell magamnak enni.

Am meg ha unja ha nem a dolgon nem tudok változtatni.

2021. jún. 14. 14:34
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszodra Kérdező:


Na ez már a komolyabbik része!

Erről kellett volna beszélned, nem a kajáról, mert az megoldható.

Ha egyedül 50-et vert el 2 nap alatt, akkor ketten 100-at fogtok?

Egyáltalán, miféle kapcsolat ez, ahol te pénzeled a csávót, az meg tőled független programokon költekezik?...lehetőleg a te pénzedből?

2021. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen egyetértek a 4es válaszolóval!

Ez már nőként nekem sok, én megértem a párod.

2021. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

#4

A párom, glutén, laktóz,tej, tejfeherje,szója, palmazsír, allergias: nem birja a szervezete tovabbá: a hagymát, paradicsomot, borsot,konzervzoldsegeket valamiért.


Ha egy ilyen program van, akkor azt tudnom kell idoben, mert kenyeret kell sütni stb. Ha lenne ilyen a kornyezetedben, értened miről van szo!

Nalunk nincs az, hogy "no para, beulunk egy etterembe"...., mert nagy valoszinuseggel ott nem lesz majd semmi amit szabad. Az egyetlen, a roston csirke+rizs kombó, de ha az edenyben, elotte feherlisztes, tejes dolgokat csinaltak, es nem mosták el nagyon alaposan, akkor lesz hasmenés, (jobb esetben csak az) rosszabb esetben hasigorcsok is.

2021. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

#2

Miert vagy egy ilyen csóró luzer pasival!? Nem is tolerans veled....meg mé tartozik is neked. Pofam leszakad.


Egyebkent, mikor megismerkedtunk, számomra dobbenet volt, hogy mennyi megy el kajára havonta, most gyerekekkel négyünknek 300-ban áll meg/hó

En szerencsés vagyok, mert BÁRMIT megehetek....(engem a hizekonysaggal súlytott a genetikai lottosorsolás)

Egy ilyen liszt 1500 Ft korul van.... 😱 és ebbol kell havi 15 cs. ha sutit is csinálunk, akkor tobb is.

Szerintem keress normális pasit! Biztos van aki toleralja.

2021. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8

4-es vagyok és tudom miről beszéltem, mellesleg nőként.

1-es típusú cukorbeteg vagyok gyerekkorom óta inzulinnal, tehát nem egyszerű az étkezésem. Az állapotomat befolyásolja a front, a stressz, vagy akár csak egy begyulladt fog is és ez nem csak hasmenéssel jár.

Mégis el tudok menni 2 napra kempingezni, rákészülve a kajámmal.

Csak én nem szeretem magam körül a felhajtást, a problémám nem hathat ki a környezetemre. Olyannyira nem, hogy 10 éve vagyok ugyanazon a munkahelyen és ott pl. nem is tudják ezt rólam.

2021. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!