Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemondanál a háziállatodról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál a háziállatodról a párod kérésére?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok a véleményetekre, ugyanis velem pont ez a szituáció állt elő, van egy macskám, akit 5 éve hoztam ki a menhelyről, és 5 éve nevelgetem, nagyon hozzám nőtt.


Viszont felmerült az összeköltözés gondolata a párommal, aki megkért arra, hogy passzoljam le a macskát a szüleimre, mert háziállattal nehezebb albérletet keresni.


Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy háziállattal nehezebb albérletet keresni, de nem fogom ezért a macskát rábízni a szüleimre, mivel nem szeretnék tőle megválni, persze ha valami nagyobb testű kutyáról lenne szó, aki eddig családi házban volt, akkor megérteném, de ez egy szoba cica már 5 éve.


Nagyon sok kompromisszumot kötöttem már azért, hogy ez a párkapcsolat egyáltalán még életben maradjon, nagyon sok hülyeségét elfogadtam, viszont úgy érzem, hogy innen nincsen tovább, nem szeretnék megválni a macskámtól senki kedvéért.


2021. jún. 14. 14:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben lakunk 2 macskával Budapest belvárosában viszonylag olcsón a belvárosi árakhoz képest, és egész nagy a kecó is. Szóval nekem senki ne mondja, hogy ez nehéz, mert nem az. :D Tele van a facebook olyan albi kereső csoportokkal ahová lehet háziállatot is vinni. Mi pl. mikor ideköltöztünk még nem volt cica képben, a tulajokról szót se ejtettünk erről, aztán örökbefogadtunk két 5 hetes kis szarost és simán belementek a tulajok, azt mondták, ha kárt okoznak, mi fizetjük, ennyi.


Hogy lemondanék-e róluk? Soha. Semmi pénzért, senkiért. Eleve olyan emberrel nem is kezdenék, aki nem állatbarát, nem akarna állattal élni. De amint ilyet elvárna tőlem, hogy szabaduljak meg a macskáimtól, mehetne isten hírével.


23L

2021. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 yzf ***** válasza:
16%
Mennyi beteg "ember"van......
2021. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én itt csak egyet látok. Szegényke nem tudta értelmezni a kérdést sem, hogy válaszolhasson rá.
2021. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
59%
Csak abban az esetben ha tényleg nem lenne más választás. Pl kapna egy brutal jó munkát külföldön és oda nem vihetnénk. De ilyen gyenge kamuval amit te párod csinál biztos nem.
2021. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!