Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod, akivel együtt élsz, nem tudná elviselni a háziállatodat?

Figyelt kérdés
Mindig jön a kifogásaival, hogy szőrös, büdös, holott nagyon sokat takarítok, erőmön felül, hogy a párom minél kevesebb hátrányt szenvedjen abból, hogy nekem macskám van.
2012. máj. 30. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg összeférhetetlen, én a magam részéről a macskámat választanám, persze ez csak az én véleményem.
2012. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
70%

Tudta előre, hogy macskát tartasz a lakásban, vagy ez csak akkor derült ki, amikor odaköltözött? Nem mindegy:)

Bár szeretem a macskákat, otthon a kertes házunkban volt is több. De lakáson belül tartósan én sem tűröm meg. Nálunk bejöhetett a lakásba, de csak pár órára. Bútorokra nem mehetett fel, kivéve ha felvettük az ölünkbe. Mégiscsak egy állat, belenyal a kajába, széttépked mindent, kell a francnak az idegeskedés:D

Szóval a lényeg, én sem költöznék úgy oda senkihez, hogy bent tart állatot.

Ha van rá lehetőség, szoktasd ki a macskádat. Nehéz lesz, de nem lehetetlen:)

2012. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
95%
Ha a beleegyezése nélkül vitted oda a macskát, akkor jogos a haragja. Viszont, ha tudott előre a jövevényről és beleegyezett, akkor ne puffogjon.
2012. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:
84%
2-es, egyre gondoltunk :)
2012. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 A kérdező kommentje:
A macska 12 éve velem van, a kapcsolatom 3 éve tart... Az elején 2 macskám volt, de választás elé állított... Vagy ő, vagy 1 macska... Akkor választottam. Egyébként a macskának mindent megtilt, nem járhat fel a bútorokra, nem mehet a konyhába, ha eszünk... Egyszerűen az a baja, hogy szőrös, hogy néha éjjel felébred, és hogy elvégzi a szükségleteit.
2012. máj. 30. 09:34
 6/116 anonim ***** válasza:
13%
Párom nem tart kutyát és macskát, mert én nem szeretném. Lehetne úgy is, hogy ő inkább kutyát vagy macskát tart, mint embert, akkor én nem lennék ott, nem is ismernénk egymást ennyire. Nehezen tűrném, hogy mindenhová felmásszon, betelepedjen, szőrös legyen a ruhám, bizonytalan tisztaságú a kajám... de sok szerencsét azoknak, akik ezt szeretik, éljenek vele együtt! Embertípus kérdése, alapvető életszemléletbeli különbség: valaki állattartó vagy állatbarát. A kettő nehezen egyeztethető össze.
2012. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, én imádom az állatokat, de megértem őt. Lakásban (házban) én sem tudnék semmi szőrös állatot elviselni. Egész egyszerűen nem oda való szerintem.

Ugyanakkor tudott a macskáról, és így vállalta a kapcsolatot. Az elején kellett volna mondania, hogy nem, vagy nem biztos, hogy el fogja viselni. Lehet mondani, hogy megpróbálta a kedvedért, és nem megy - feltéve, hogy ennek a lehetőségét is előre közölte veled.

Most nyilván meg kell oldanotok ezt a helyzetet valahogy. Én el nem tudom képzelni, hogy a macska fontosabb legyen a párodnál, de persze ez a te döntésed.

Mindenesetre én biztos megpróbálnám kiszoktatni az udvarra a macskát, vagy, ha nincs udvar, akkor elvinni valami rokonhoz/ismerőshöz, aki befogadja, persze tudom is, hogy jól bánik vele, és még esetleg láthatom is néha. Az biztos, hogy nem választanám a macskát a párom helyett.

2012. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
67%

Ráadásul még ha tudott is róla, hogy macskád van, akkor sem mindegy, hogyan tálaltad.

Mert ha mondjuk kertes házban élsz, és mondod, hogy macskád van én kapásból azt feltételezem, hogy kint lakik:) Tehát ha azt mondtad, hogy á, nem sokat van ám benn, akkor nyugodt szívvel költöznék. De ha aztán kiderül, hogy igazából benn lakik, akkor eldurranna az agyam. Nekem pl kontaktlencsém van, marha szuper lenne, hogy ha ahhoz a törölközőhöz is hozzáérne, amibe kézmosás után törlöm a kezem. Utána tudtom nélkül nyúlkálnék a szemembe macskaszőrös kézzel. Kösz nem:D

Szóval érted, a korrekt tájékoztatás fontos. Ha mondjuk öreg már a cica, én megvárnám amíg meghal és utána költöznék össze barátnőmmel, immáron mcska nélkül. Inkább engem simogasson többet, mint egy macskát;)

2012. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs bajom az állatok lakásban tartásával, ha tisztán van tartva. A férfiak megcsalnak, megaláznak, tiszteletlenek, csak a gond van velük, ezek az én tapasztalataim, és sokkal többre tartom az állatokat, mint a férfiakat.
2012. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
19%

Én is megtiltanám a macskának,hogy as bútorokra mászkáljon,a konyhában legyen,amikor eszünk. A hálószobába be sem engedném. Hiába takarítasz,a macskaszőr mindenütt ott van és undorító. Ha még bent is WC-zik,akkor nagyon igénytelen vagy.

Macskának az udvaron a helye. Legfeljebb addig lehet bent,amíg simogatod.

2012. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!