Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy nem az emberből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy nem az emberből, hanem a párkapcsolatból van elegem?

Figyelt kérdés
Hogy nem a pároddal van a baj, hanem már nincs kedved párkapcsolatban lenni, mert úgy érzed jobban elvagy egyedül.

2021. jún. 15. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Én pl. unatkozom. Jobb volt függetlenül, amikor mindenféle ismerkedős, randizós, baráti társaságos programokra jártam.
2021. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A nem megfelelő ember mellett ugyanezt éreztem. Csak visszahúzott kb. mindenben. Nem akarta, hogy a barátaimmal találkozzak, már a külön családi nyaralás is baj volt, túl sokat akart együtt lenni, pedig nekem van egy csomó hobbim, az öltözködésem is zavarta, az érdeklődési körünk is más volt. Egy idő után úgy éreztem, teljesen bezárkózott és unalmas lettem. Egy normális kapcsolatban pont azt kellene érezni, hogy támogat és felemel a másik.
2021. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyesmi. Azt hiszem, úgy van ez, az ember a magányból egy idő után kapcsolatba vágyik, a kapcsolatból meg egy idő után a magányba. Jól meg kell találni a kapcsolatban az egyensúlyt az egyedüllét, szabadság, és a közös időtöltés között, és akkor működhet. Eljárhatsz attól még társaságba, bulizni, hogy párod van. Persze a párkapcsolati ismerkedés kilőve, de ezen kívül... Próbáld megtalálni az énidőt a párkapcsolatban is. Ha pedig úgy érzed, "megfojt" a kapcsolat, akkor ott valamit sürgősen változtatni kell.
2021. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán barátokra vágyok. Csak, hogy egyedül lehessek. Hódolhassak a hobbimnak és élvezhessem a csendet és a magányt.
2021. jún. 15. 12:18
 5/7 anonim válasza:
100%

Javaslom, a

Hogyan legyünk szinglik?

Című filmet. Röviden erről szól, 4 csaj sztoriját mutatja be, igazából az egyiknek pont ez a baja. Szünetelteti a kapcsolatát ami aztán megszakad majd ágyba bújik mindenkivel. A végén rájön hogy javaslom nézd meg a filmet😉

2021. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én aszexuális vagyok vannak barátaim minden normális csak egyedül tudom elképzelni az életem.
2021. jún. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértelek téged! Ha jelenleg kapcsolatban vagy,és nem érzed fontosnak ezt a köteléket,akkor változtass. Vagy beszéljétek meg a pároddal,hogy mi a hátráltató tényező,vagy pedig lépjetek,és térjetek külön útra. Az is előfordul,hogy valaki szereti a párját,de mégsem szeretne kapcsolatot vele. Ilyenkor a baráti viszony megtartása lehet a megoldás. Emellett ,ha a párod szeret,és kitart melletted,mert gondolom jelei vannak az érzéseidnek,akkor mindenképp légy vele őszinte,és mond el neki amit érzel. Talán megérti.
2021. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!