Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Ha megkèrem valamire a párom, azt mondja “persze, megcsinálom”. De ha nem említem meg újra, elfelejti és sose csinálja meg. (Egyszerü marhaságok, pl vidd ki a szemetet, ki kell takaritani a gyerekszobát stb.) Ha viszont elfogy a türelmem és rákiabálok hogy tököm tele van a buggyant igéreteivel és csinálja meg azonnal, akkor teljesen besèrtödik, de megcsinálja. Kb ezzel azt tanitotta nekem hogy csak akkor hallgat rám ha kiabàlok. Én viszont utàlok kiabàlni, és szörnyen érzem minden alkalommal magam amièrt fel kell emelnem a hangomat. Nem beszélve arról hogy ezzel én leszek a házisárkány, a szipirtyó aki mindenért kiabál. Teljesen leír ez a szitu, pedig nem vagyok egy hàzsàrtos tipus. Miért nem tud elsô szép szóra felkelni a kanapèról és kivinni a szemetet?? Járt már más is hasonló cipöben? Akkor ez lesz èletem végèig, vagy amíg el nem válok, hogy mindenért kiabálnom kell? Ötletek?
máj. 23. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Váljatok el, vagy írd fel neki mit csináljon hátha "nem felejti el" végre valahára.
máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, csináltam is egy darabig. Volt egy falinaptár a konyhában extra látványos helyen, oda ragasztottam fel a cetlimet hogy mi mindent kell megcsinálni. Így se segített a házimunkába, amikor meg rápirítottam, csak annyit mondott hogy “bocs nem volt idöm rá”.
máj. 23. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Váljatok el ha már bedobtad neki.
máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem olyan megoldàst talàlni ami nem válàssal vègzödik.
máj. 23. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Ne kiabálj, kérj.

És ne várd, hogy azonnal ugorjon.

Ne viselkedj úgy, mint egy rossz anya, és ne kényszerítsd arra, hogy úgy viselkedjen, mint egy (rossznak nevezett, engedelmeskedő) gyerek.

máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom semmi kedved egy felnőtt gyereket is nevelni a kicsi mellett.

Mikor összeköltöztetek, házasságotok elején, akkor is ilyen volt?


Ne reménykedj nagy változásban, ha igen.


Egyszer régen volt egy ilyen élettársam. Miután szakítottunk megkönnyebbültem a tehertől, hogy egy szar szemetes miatt könyörögni kell.


Utána a mostani párom, aki főz mos takarít ha kell, egy megváltás, sosem gondoltam volna, hogy ennyit jelent.

máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 igazából egy értelmes felnőtt embernek szólni se kéne ilyenért..
máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen volt a kapcsolat elején, ès nem csak pár hónapra gondolok. Túlnyomó részben akkor is én csináltam a házimunkát, de azért 1-2 dolgot magától is megcsinált.
máj. 23. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!