Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van valami hátsó szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van valami hátsó szándéka a túlzott kedvességgel a párom lánybarátjának?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismerik egymást, a lány totálisan bele volt zúgva, párom visszautasította, de megmaradtak barátnak. Korábban a páromnak sosem volt lánybarátja, ő az egyetlen. Sokszor aludtak egymásnál, nem volt köztük soha semmi, a párom teljesen úgy kezeli, mint a fiúbarátait. Mesélte,hogy egyszer részegen azt mondta neki, hogy nem tudna annyit inni, hogy megkívánja (ez akkor volt, amikor a csaj még próbálkozott nála). Elvileg már a lány is beletörődött, hogy csak barátok lehetnek. Mi 2 hónapja vagyunk együtt, tegnap találkoztam először a lánnyal, azt hittem, hogy a pokolra fog kívánni, mégis velem van együtt Áron és nem vele, ehelyett zavarba ejtően kedves volt velem, ami teljesen megdöbbentett, nem is igazán tudtam mire vélni. Nem vagyok rá abszolút féltékeny, nincs is mire az legyek, de belémötlött, hogy nem biztos, hogy őszinte volt a viselkedése. Ti hogy látjátok?
2021. jún. 17. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Több oka lehet, ezek jutottak eszembe:


1. Beletörődött a helyzetbe, nem bánja. A viselkedésével is ezt akarja kimutatni neked, hogy elfogad téged, nem akar rosszat.


2. Nagyon zavarja, de pofavágás helyett próbál kedvességet színlelni, amit akaratlanul túltol.


3. "A barátom barátja az én barátom is" felfogású. Jóban van a pároddal, és mivel ő nyilván okkal jött össze veled, így ő is jóban szeretne lenni.

2021. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk én nem lennék abban sem biztos hogy Néha együtt alszanak és sosincs semmi.

Én is szerelembe estem egy srácba. Nem is részletezem a történet ugyanaz.

A srác nem akart tőlem semmit, ezt sokszor elmondta. De végig szexeltünk amikor együtt aludtunk.

Amikor össze jött a barátnőjével, még akkor is ilyen 2 havonta nálam aludt 1-2 napot, a csaja kajak elhitte hogy nincs köztünk semmi😅

Ez majd 1 évig ment.

Azért lett vége mert nekem közben kapcsolatom lett, nekik meg becsúszott a baba.

Azóta eltelt 4 év, házasok, de 4 éve minden hónapban legalább 1xer még ír titokban a srác hogy De jó lenne egyszer végre megint össze futni stbstb

2021. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köztük biztosan nem volt sosem szex, a lány vidéken él,a párom Pesten, így inkább praktikus okokból alakult így. Nem egy ágyban aludtak, párom a szokott helyén (galéria), a csaj lenn a kanapén. Mindkettőnk múltját átbeszéltük, semmi oka nem lenne ebben kamuzni. Elmesélte azt is, hogy Tinderről hány egyéjszakás kalandja volt.
2021. jún. 17. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, ennyiből nem lehet még leszűrni. Idővel majd te is látni fogod, hogy mennyire őszinte ez. Egy találkozásból senki se fogja neked megmondani.
2021. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Nyílván 😅😅😅🤦‍♀️

Te is ott szoktál aludni és nézed ki hol alszik?, 😂

2021. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, aludtam már én is számtalanszor a fiúbarátaimnál és nem szoktunk egy ágyban aludni.
2021. jún. 17. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy a baj...
2021. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Te nem jártál középiskolába? :D vagy csak én jártam olyanba, mint amikről csinálják az amcsi filmeket?

Az összes csaj, aki ennyire próbált bevágódni és jópofizni, ott beszélt ki a hátam mögött, ahol tudott. Pont ezért akartak közel férkőzni, hogy megnyíljak nekik és legyen mivel bántaniuk később.


Én azt mondanám, járj nyitott szemmel. Legyél vele távolságtartó, de kedves. És ne toleráld, ha a csávód nála akar aludni, mert te vagy a barátnője, egyáltalán nem normális, hogy ellenkező neműeknél alszunk "praktikus" okokból. Nekem is vannak fiú barátaim, 8-10 éve ismerem őket, amíg szingli voltam mentek az ottalvós házibulik, de mióta 4 éve kapcsolatba vagyok, eszembe se jutna a párom nélkül bárkinél aludni, aki nem anyukám vagy barátnőm...


23L

2021. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!