Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz-e, hogy a fiúk szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e, hogy a fiúk szinte akárkivel együtt tudnak lenni párkapcsolatban, ha jól kijönnek?

Figyelt kérdés

Fiú ismerőseimtől ( és alapvetően normális fiúkra gondolok) és lányoktól is hallottam már nem egyszer, hogy a fiúknak nem kell szerelem a kapcsolathoz; elég, ha szimpatikus a lány, kijönnek egymással (persze a lány külseje is szempont).


Vagy ha például a fiút visszautasítja egy lány, akibe szerelmes, miért tud sokszor mással is rögtön simán összejönni, egy lány meg általában miért nem?


2010. aug. 25. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, ők is vágynak a szerelemre, csak anélkül is megy nekik egy kapcsolat.
2010. aug. 25. 20:39
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
baromság
2010. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ember- és nem pedig nemfüggő

vannak, akik gyakran találkoznak, ágybabújnak, de nem szerelmesek, nők közt is

2010. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Most mit mást értesz még szerelem alatt, ha a vonzódás és a szimpátia már megvan?
2010. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szenvedélyre gondol.

Arról van szó, hogy férfiak többségének (pl nekem is) elég valóban egy laza kapcsolat ha a csaj amúgy bejön, de nincs semmi extra érzés. Természetesen sokkal jobb, egy szenvedéllyel, szerelemmel teli kapcsolatban élni, de a semminél jobb a laza kapcsolat is...


Egyébként ez tényleg fura dolog: Ha van egy csaj akibe szerelmes vagyok, és elutasít abban a pillanatban megfordul valami és onnantól nem érdekel. Talán az idő és a tapasztalat miatt megtnaultam bevenni a "leszarom" tablettát, mert egy kosár után teperni nem sok értelme van :)


24/F

2011. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én szerelem nélkül elvoltam egy csajjal pár évet, de aztán mégis szakitás lett a vége.Én már nem lennék csajjal érzelem nélkül, úgyhogy olyanok mint én nem tudnak akárkivel együtt lenni.
2011. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja igen és én már úgy vagyok, hogy a semminél nem jobb a laza kapcsolat.(utolsó)
2011. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hány évig voltatok együtt ?
2011. jún. 16. 15:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért hogy legyen, nem érdemes összejönni egy lánnyal, mert úgyse lesz tartós... Persze megvan rá az esély, de elég csekély hogy hosszú életű dolog lesz. A szerelem előfeltétele egy jó kapcsolatnak. Idővel a szerelem úgyis átalakul, de onnantól más érzés lép a helyébe (általában nem rossz érzelmek). Én ezzel úgy vagyok hogy inkább várok még, de a laza kapcsolatnak nem látom értelmét... Elvagyunk, elvagyunk, de mivel laza és nincs túl sok érzelmi szál, ha megjelenik egy olyasvalaki aki iránt többet érzünk egyből átpártolunk oda és ebben semmi meglepő sincs, hiszen így mentünk bele... Lazán...

Volt mikor szerelmes voltam, de nem viszonozták... Szar volt, szar volt, de úgy voltam vele hogy nem kell "búfelejtőnek" egy másik lány... Az élet megy tovább és majd úgyis szembe jön az akit nekem szánt az ég. :)

2011. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19/F (utolsó voltam)
2011. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!