Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek,hogy jobban érezzétek magatokat a kényszer kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudok elválni. Persze mehetnék albérletbe 2 gyerekkel,de most egy szép kis házban lakunk. A férjem nem iszik,nincs nagy ordibálás itthon. A semmi van. Férjem nem foglalkozik szinte semmivel,csak a tv,tablet. Itthon ül munka után. Impotens is már egy ideje,de nincs 50 éves. Magányosnak érzem magam. Nem hiszem,hogy egy szerető megoldás. Próbálok csak a gyerekekkel,munkával foglalkozni,az teszi ki az életemet,de milyen élet ez?! Fáradt vagyok,hogy minden rám marad...és ez lesz még 30 évig??? Él még sorstárs így?

2021. jún. 18. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerető.
2021. jún. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én bizonyos értelemben sorstárs vagyok. Mi is így éltünk a férjemmel, elhidegülve, eltávolodva egymástól. Bár szex az volt (bár ne lett volna...), mivel magamra erőltettem. Nem volt erőm kilépni a kapcsolatból, a gyerekeimre fókuszáltam én is. Napközben munka, délután gyerekek... de férjem gyakorlatilag mintha már akkor sem volt, mert nem foglalkozott sem velem, sem a gyerekeivel. Velem kb hetente egyszer tíz percet töltött (ez volt a szex...). Én pedig az evésben találtam meg az örömöt, felhíztam 110 kilóra.


Végül a férjem (lassan már csak volt férjem) felszedett valakit és kilépett a kapcsolatunkból. Mivel nem volt más lehetőségem, így új életet kezdtem. Azóta fogytam már 20 kilót, újra kezdem nőnek érezni magam, újra vannak terveim, nem csak úgy telnek a napok. Új lehetőségek nyíltak meg előttem, "újra élni kezdtem". Túl a félelmeken (mi lesz, hogy oldom meg a problémákat...), csak a pozitív hatását élem meg a változásnak.

2021. jún. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es. Szerencsés vagy! Bárcsak az enyém is becsajozna,de mivel?!
2021. jún. 18. 06:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha becsajozna, válnátok. Válni viszont becsajozás nélkül is lehet.
2021. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy albi boldogan mint a kisház nyomorban. Ha megteheted, hogy ne legyenek anyagi gondok, mégis miért nem lépsz??
2021. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Albiiiii
2021. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem lépek kenyszerkapcsolatba.
2021. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a férjem kritizálása helyett elgondolkodnék azon, hogy én mit teszek ezért a kapcsolatért, nem azt várnám, hogy a férjem szórakoztasson, ha én sem teszek semmit. Szerintem nem valami jó ez az ujjalmutogatás a kapcsolatokban, mindenki a párját okolja a problémákért. Lehet, hogy a férjed is úgy érzi, hogy nem lehet veled semmit sem csinálni, mert folyton csak a gyerekekkel s munkával foglalkozol?

Beszélgettetek már erről a problémáról? Vagy csak várjátok a "csodát", hogy magától megoldódjon?

2021. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as. Persze. Párterápia,szexuálpszichologus...aszexuális féle enyhen fűszerezve grandiózis nárcisztikussággal. Válni kellene,tudom...de anyagilag nagyon bonyolult.lehet albérletet sem tudnék fizetni. Aki élt ilyesmi emberrel tudja. Igazábol lélekemelő mondatokat várok. Arra a pár évre,amíg a gyerek kirepül. Utána akár utcára is megyek,nem gond.
2021. jún. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!