Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny a barátom…...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny a barátom…mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja együtt vagyunk, szeretem teljes szívemből, sose adtam neki okot a féltékenykedésre. Az előző barátnője megcsalta, gondolom itt kezdődött a probléma.

Állandóan számon kér, kivel megyek, hova megyek, mit csinálok, stb. Ha jól érzem magam és nem írok neki vissza, akkor már hívogat, hogy mit csinálok, hol vagyok, mit ittam, stb…és hogy “én őt megcsalom” Ha meg mondjuk nem veszem fel a telefont, mert pl későn veszem észre, hogy keresett, vagy nem hallottam akkor áll a bál...tiltogat aztán hívogat…nemrég a szüleimet hívta fel, hogy hol vagyok fél 1-kor. Ő minden nap megy a barátaival van amikor hajnal 1-kor megy haza, 1 SZÓT SE SZÓLOK NEKI!! Nézegeti a telefonom, hogy kivel beszéltem 2019-2020 (akkor még ismerni sem ismertem!!) és vergődik. Pl tegnap az instagramom nézte és látta likeoltam 1-2 fiút. Szakítás lett a vége🙃 én kértem őt 100x hogy ne likeoljon k**vákat, mégis csinálta. De én csak provokációból csinálom, hogy lássa, hogy el tud ezzel a viselkedéssel veszíteni és lenne helyetts 1000 másik DE EZT Ő IS TUDJA.

Nagyon hamar felkapja a vizet, nagyon agresszív lesz. SOHA NEM ÜTÖTT MEG EZT LESZÖGEZEM!!


2021. jún. 18. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Majd meg fog, ne aggódj.

Remélem nem komoly a kérdésed és nem küszködsz ezzel az őrülttel 7 hónapja, aki éjjel a szüleidnél érdeklődik, hol vagy, kivel vagy.

Egyszer.

2021. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Kuka. Azonnal.
2021. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1./2.

Igen, csak nem ilyen könnyű…nagyon szeretem🙃

2021. jún. 18. 10:27
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Mit szeretsz rajta? Hogy terrorizál?

Nyilván a szerelem, a féltés jelének értékeled a viselkedését. Helytelenül.

2021. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mint az én exem, akivel 7 hónapja szakítottam. Nem lehet, hogy ő az?😂Bár én nem csaltam meg, de kinézem belőle, hogy ezt kamuzza a következő barátnőjének.


Az ilyennel nem lehet mit csinálni. Kattos. Amíg ő nem akar ezen változtatni, és egyébként az is csak szakember segítségével menne, addig nem lesz változás. Amúgy pont az ilyenek szoktak félrekacsintani, ezért fél folyton attól, hogy te is ezt teszed. Kontrollmániás őrült, az én exem is évekkel ezelőtti beszélgetéseimet olvasgatta titokban, amikor még nem is ismertük egymást...na akkor dobtam ki a francba. Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2021. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap szakítottatok, akkor tartsd is magad hozzá. Te is tudod, hogy nem normális, amit csinál, és addig fogja tenni, amíg hagyod. Így is 7 hónapot pazaroltál rá, csak neked lenne még több fájdalom, ha tovább húzod.
2021. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Menekülj!
2021. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészséges viselkedés, semmiképpen sem elfogadható.

Gondolom, elég fiatal lehetsz.

Nem érdekes, hogy nagyon szereted-e vagy sem.

Most még választhatsz: mellette maradsz, évek alatt teljesen leépíti az önbizalmad, elmar mellőled mindenkit, először a barátnőid, barátaid, aztán jön majd a család. Megmarad ő az egyetlen szociális kapcsolatodnak a világban. Ez a célja, FÜGGÉSBEN TARTANI. Később lehet, hogy meg fog ütni. De te komolyan szeretnél egy olyan kapcsolatban élni, ahol egyáltalán felmerül, hogy le kell szögezned, hoyg még nem ütött meg?

A másik választásod, hoyg szakítasz, kihevered, aztán keresel egy egészséges lelkű, normális srácot magad mellé.


Üdv

38N

2021. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, 18 vagyok ő 21
2021. jún. 18. 11:31
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Jobb nem lesz,rosszabb viszont igen.Engedd el!
2021. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!