Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, vagy vaklárma? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, vagy vaklárma? Vagy tényleg elege lett a veszekedésekből? Mit tegyek? Ilyenkor mi a hatásos reakció?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta probléma volt köztünk a veszekedés.Én voltam eleinte a kibirhatatlan,és elégedetlen,de ebből később vissza vettem. De mikor elkezdett italozni,megint csúnyán viselkedtem vele. Ugyan úgy megcsináltam a cirkuszt miatta, de kibékültünk. Most viszont felszaporodott a hétvégék száma ami alatt italozni elmaradt, és nem akart velem beszélni telefonon.nem mert kikapcsolta vagy hagyta otthon, csak egyszerüen nem vette fel,mert hogy össze veszek vele. Igaz!Ilyen is volt! Álltalában ha ivott mindig lehalkított engem. Tudni kell,hogy két telefonja van az egyiken csak velem beszél. na azt is mindig magával vitte. Mikor a leghosszab 2 nap,italozása után volt egy kis szünetünk összevesztünk, előált egy szép délutánnal,hogy menjünk el, és nagyon jóra sikeredett. neki is nagyon jó volt a kedve!A szex is tökéletesre sikeredett! De hétfőn megint nem találkoztunk mikor a haverjával találkozott akivel már nagyon régen. Ezt sem akartam elhinni,és össze vesztem vele, féltékenykedtem, akkor meg ezért veszett össze velem,és nyomta ki. Még aznap felhívtam 2× és mérgesen azt mondta minek hívom még. Aztán később elértem és beszélgettünk,hogy elege van mindig hívogatom, még dolgozni sem tud tőlem,meg kiforgatok mindent,nem megy miért nem veszem észre,hagyjuk abba, mindig össze veszünk. Kiabált velem,dühös volt.MOndtam hogy ne hívj,nem bírtad ki!!!!!Én majdnem elpityeredtem,és eröltettem,hogy de, én akarom. nagyon fájt.Kérdeztem szeretsz még? Erre ő hogy igen,meg hogy hiányzom e, arra is hogy igen, de gyomoridege van miattam hogy mindig idegesítem valamivel. Aztán azt mondta ne hívogassam, majd ő hív.lehet egyszer majd még megpróbáljuk,de most hagyjam békén megtelett. majd a holmikat elcseréljük valamelyik nap felhív hogy mikor.Meg mondta,hogy nehogy azt higgyem hogy más van a dologban/lány/

Másnap egész nap nem hívtam, és ő hívott dél táján,mert kérdezte hogy csináltam e tesztet, mert terhesség merült fel.MOndtam hogy még nem,de akkor nem tudott beszélni,és újra hívott később. Utána is sokat beszéltem neki,tartotta és halgatott.Minden félét/sokat beszélek/ Aztán leraktuk.Mondta majd felhív este hogy megkérdezze mire jutottam. Aztán úgy alakult hogy autóval közlekedtem és megláttam az utcán,felvettem,és haza vittem.Beszélgettünk.Megint rákérdeztem,hogy szeret e,ő erre hogy igen,aztán hogy hiányzom, megint igen.de most így jó,mert nyugodt.Mikor átakartam ölelni azt mondta nee,nem kell ez neked sem ugye? kérdezte.Mármint a veszekedés újra.Hozzá fűzöm emiatt vesztünk már össze de aztán kibékültünk,és megint.Ez már sokadik sajna :( Ezért félek. na és mikor vissza utasította az ölelésem, megsimogattam az arcát, hagyta nem szólt semmit, csak nézett.aztán még beszltünk.mondta megy haza enni,nagyon éhes.De előtte egy szájra puszival elköszönt.De mindig vissza kérdezte,hogy jó?megyek jó?Kérdeztem szívunk e egy cigit, erre ő hogy fáj a gyomra,nem de megvár engem míg elszívom.Kiszáltunk, elszívtam, és láttam hogy nézeget.valahogy érzem hogy szeret még.Lehet sajnál elküldeni egy-két szóból azon vacilál?de aztán elköszöntünk,és odajött adott megint egy szájra puszit,de még át is ölelt, és a száját a nyakamra nyomta.Aztán megint egy puszit. És mondta majd hívlak. Távolodott,de sokáig intett, és fordult utánam ahogy elmentem. Ez 3. nap volt és várom a telefonját megint.Szerintetek mi van ilyenkor?belefáradt?vagy megcsalt? SZentül állítja,hogy nincs senki a dologban.De akkor mit tegyek?Tényleg sokat kezdtük már újból mikor összevesztünk ilyen miatt.lehet belefáradt?De nőre is gondolok,nem tudom eldönteni.Ilyenkor mennyi idő az egészséges amíg nem akar velem találkozni?Honnantól van vége?Mert már kiment a fejéből az is hogy cseréljük el a holmikat,és vége.Csak azt kérdezte a kocsiban hogy jobb lesz ha abba hajuk nem?nem tudom eldönteni, de nagyon fáj.nem eszem,ideges vagyok!


2010. aug. 25. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Szerintem egy ideig pihentessétek, továbbra is tartsátok a kapcsoltot telefonon. de ne ilyen dolgokról hogy jasj szeretszmég .. hanem ilyen általános. meséld el neki a napodat satöbbi. és legyél vele miindig kedves és próbálj meg higgadt maradni. minél jobban féltékenykedsz, annál nagyobb az esélye, hogy megcsal. Szóval nyugi:) látszik hogy szeret téged, és ezt teis, és ő is tudja.
2010. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát én a volt barátommal nagyon sokat veszekedetem szintén. Két év után megunta és amikor szakítottam vele, nem engedett vissza, amikor békülni akartam. Sokszor szakítottunk, de ez volt a végső... Ugyanis ez előtt nem sokkal belépett az életébe egy lány, akivel akkor még elvileg csak barátok voltak... De a szakításunk után nem akart békülni és rá 8 napra összejött azzal a másik csajjal, aki szintén pár nappal azelőtt dobta ki a pasiját.
2010. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt!úgy érzem még szeret.De lehet egyszerre két emberrel jó a szex,és kívánni két embert,és szeretni? Ezért nem érteném ha van valaki,mert akkor velem egymás után miért szexelt akkor 3× mikor italozás indokával elmaradt 2 napot.Másnap nagyon jó volt!Egész nap kergetett, akart,szeretett,és szerelmes volt éreztem.SZép napunk volt nagyon.
2010. aug. 25. 23:01
 14/20 A kérdező kommentje:
ja hozzá teszem egyébként nem szokott ennyit,de megvolt minden nap az 1 szex.Tehát nem panaszkodhattam,csak 3× ritkán akart! Olyan volt mintha hiányoztam volna,de mondta is
2010. aug. 25. 23:03
 15/20 anonim válasza:
100%

Elolvastam az egészet.

Nem csalt meg,és tényleg tulreagálod! Az nembaj hogy ha elmegy inni a haverokkal, ö is ki akarja beszélni valakivel az életét, ahogy te is a barátnöiddel!

Ez így egészséges!

Hagyd hogy elmenjen, iszogassanak, beszélgessenek, esetleg kártyázzanak,meg ilyesmi!

Gondolj bele hogy te elmész bulizni a barátnöiddel,és nagyon jol érzed magad, de a pasid állandoan hivogatt h veszekedjen...nemjoaz,hidd el:S

Ezt én is eljátszottam a barátommal, és nem jo az ilyen, a végén még tényleg szakitani fog!

17L

2010. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem értem miért linkelted be egy sütés-főzés kérdés közé...


Na mindegy, szerintem tényleg nagyon el vagy keseredve. De ahogy ezt a regényedből is látjuk te vagy a dumásabb, és ahogy írtad, hogy hívogatod, kérdezgeted, stb. gondolj bele milyen lenne, ha ő tenné ezt veled?!

Már valószínűleg azért ivott, hogy gondolkodjon, hogy mi lenne jobb, veled maradni vagy nélküled...

Itt nem az a kérdés, hogy tud-e veled élni, hanem az, hogy tud-e nélküled.

Szerintem ha leálltál volna és nem hívogattad volna és vontad volna kérdőre annyit, most más lenne a helyzet!

Neked sem esne jól, ha a párod szinte minden percben hívna, kérdezgetne, nem hagyna élni, és mindeközben míg azzal foglalkoznál, hogy hogyan maradjatok mégis együtt, megvádolod, hogy más csaj van a dologban...

Légyszi gondolkozz el ezen!

Na, nekem is sikerült egy szép regényt írnom...! :D

2010. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elolvastam az egészet, mit ne mondjak tényleg túlreagálod a helyzetet. Kell egy kis "teret" adni neki, szerintem Te se örülnél annak, ha a nap 24 órájában hívogatna, és azt kérdezgetné, hogy szereted-e még. Én úgy gondolom, hogy Ő már egy kicsit belefáradt ebbe, de szeret még téged, hisz azt írtad, hogy megpuszilt és átölelt meg úgy érezetd, hogy szeret még téged. Ezért úgy hiszem, hogy nem nagy a baj, feltéve, ha minden úgy van ahogyan leírtad, vagy ahogyan érzed. Szerintem ezt a kapcsolatot egy kis időre pihentetni kéne, majd valami "újat" vihetnél a kapcsolatotokba, hogy jobban felkeltsd az érdeklődését, és, hogy megismerhesse egy másik oldaladat, (aki mellesleg nem hívogatja folyton, és hagyja, hogy legyen egy kis magánélete). Az viszont mindenképpen kiderült a számomra, hogy ez egy erős kapcsolat, aminek nem lesz/lenne könnyen vége. Nyugodj meg! És, ha mégis szakítani akarna veled, akkor ne erőltesd a kapcsolatot, maradj büszke, és ne alázkodj meg előtte!
2010. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
csak gondolj bele!szerinted ha megcsalt volna kibirt volna ennyi veszekedést ami csak idegesíti?már rég szakított volna...csak gondold végig...szerintem nagyon gyorsan felejtsd el ezt a megcsalós dolgot,miután már ennyire gáz a helyzet azt is elmondta volna h "igen megcsaltalak" (bár én nem ismerem neked kell tudnod mennyire szokott őszinte lenni hozzád de szerintem ezek után már nem lenne mit titkolni) én is féltékeny tipus vagyok tudom miről beszélek de mi idáig sosem jutottunk el és remélem nem is fogunk mert próbálok változtatni a dolgon és mindig erre gondolok ha felmerül bennem valami rosszaság...már elöbb szakitott volna nem várja meg mig gyomorgörcsel veszi fel a telefont ha hivod...szerintem érdemes ezen elgondolkozni...remélem kibékültök mert ez tényleg egy rohadt szar helyzet...
2010. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, és talán reménykedem,hogy helyre jön lassan apró lépésekben a kapcsolatunk.Mindezek óta már beszéltünk, és sms-t is váltottunk. Meg írta, hogy hiányzom :)Nagyon megígértem magamnak, hogy megváltozom, mert végűlis ha jó vagyok hozzá, ha rossz, ha megakar csalni, így is, úgy is megcsal, ráadásul ha rossz is vagyok vele, még meg is utál csak annyit érek el. Tehát hajrá nekem! :)
2010. aug. 27. 23:03
 20/20 A kérdező kommentje:

Történtek változások!

SZombatot együtt töltöttük, és a vasárnap délutánt. Mivel nem bírtam ki szó nélkül, hogy miért olyan fura,mert az volt, eléggé ideges volt, és éjjel is alig aludt, de nem árulta el, csak egyre hogy nem miattam, de nem tudja elmondani miért. Egyszer csak felpattant és azt mondta hazamegy, mert tényleg nagyon ideges, és nem tud megmaradni egy helyben, és nincs kedve semmihez. Erre megint én átölteltem, ő puszigatott, és elindultam vele, még bementünk cukrázdázni, és beszélgettünk sokat. Mondta hogy idő kell neki, már mondta, és hagyjam. Onnantól én erősen vissza vettem a tel.hívogatásaimból, már csak ő keresett.tegnap is beszélgettünk, és ma pedig felhívtam eljön e hozzám, szex gyanánt, és nem mondott nemet nemsokára jön.Tehát azt látom nem akar megválni tőlem, csak nagyon kiábrándítottam. nevetett, hogy nem bírom ki azt az időt :) De hát ő is jön ha hívom.tehát nem nagyon tudom mi lesz ebből,de talán ha a szex működik, addig nincs baj.Ebben reménykedem ...

2010. aug. 31. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!