Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassam le a csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a csajt, mielőtt tönkreteszi a kapcsolatomat a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy lány elkezdett rám nyomulni és nem áll le. Pedig megkértem normálisan, hogy hagyjon békén, mert lassan 3 éve barátnőm van és nem fogom se elhagyni, sem pedig megcsalni. De ezt nem képes felfogni és csak írkál rám msn-en, hiába tiltottam le, felvesz másik címen, amikor találkozunk akkor feltűnően nyomul rám, kelleti magát. De nem is értem, egyáltalán nem vagyok jóképű, mégis úgy rám van tapadva, hogy az már nemigaz. Mit éehet tenni? Hogyan rázzam le?
2010. aug. 25. 21:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igaza van, tényleg csak "bunkósággal" és határozottsággal tudod lekoptatni.

Én már egyszer átéltem hasonlót, hát a végére már nagyon idegesített a dolog. Az elején még csak kedvesen próbáltam lerázni, de a végére olyanokat csinált hogy muszáj volt elküldenem melegebb éghajlatra.

Legyél durva vele, és ne legyen lelkiismeret furdalásod amiatt hogy megbántod, stb. Gondolj arra hogy ez a te életed te döntöd el kivel akarsz lenni, nyilvánvalóan nem egy pszicopata tyúkkal :)

2010. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem az ilyeneket volt barátnöm intézte, biztos láttátok a képet már neten amikor egy szép lány teljesen véresen mondja Az a kis cafka sose mondja neked hogy szia.... majdnem olyan érzés volt némelyik,
2016. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!