Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan menthető meg egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthető meg egy 30 éves kihült kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha lesöpör mindent az asztal alá, nem tudom megmenteni.Hogyan adjam a tudtára, hogy ébresztő, mert el is veszíthet? Nyissak egy új kapcsolatot.Félek belevágni.Örlődöm, segíts.
2021. jún. 21. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Költözz el. Az ilyen csak abból ért, ha drasztikus lépés történik.
2021. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szemtől szembe, nyíltan, őszintén kell beszélni a tényekről, a problémákról. Arról, hogy véget fogsz vetni a kapcsolatnak, ha nem változtattok. Át kell beszélni, hogy mit szeretnétek a másiktól, mi esne jól, akár konkrét terveket is kitalálni (pl hétvégén elutazunk a Balatonhoz, és összebújva, egymást átölelve megnézzük a naplementét. Estefelé kézen fogva, lassan andalogva sétálunk egy félórát...) Felidézhetitek a régi szép emlékeket, pl ha voltatok együtt valahol, ahol mindketten jól éreztétek magatokat. Megbeszélhetnétek, hogy újra elmentek oda.


A lényeg, hogy beszéljétek át a konkrét problémákat, és legyen elképzelésetek hogy mit fogtok tenni, hogy újra egymásra találjatok. De ezt csak akkor érdemes, ha mindketten szeretnétek, ha mindketten tennétek érte, mert ha csak az egyik akarja, az kevés... (nálunk is így volt, csak én tettem volna érte, a férjem csak vergődött mindenen... így inkább válunk, elengedtem a dolgot)

2021. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Párterápia is létezik.Persze, ha hallani sem akar róla a férfi,akkor sokat nem javít a kapcsolaton.A konyhában működik, a szobában nem igazán.Már pedig ezt meg kell oldani.Lehet, hogy az új kapcsolat oldaná meg igazán. Nincs mit tenni, ha csak egyik fél akarja a javítást, a másik meg nem.
2021. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!