Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés tőlem, hogy azért kezdek kiábrándulni a páromból, illetve a szüleiből, ahogyan viselkednek az állatokkal?

Figyelt kérdés

Már évek óta rendszeresen azt kell néznem, hogy lebabáznak a nősténymacskák, és amelyik macskák nincsenek továbbadva, azok minden oltás és vizsgálat nélkül szinte magukra vannak hagyva az udvaron, (persze kaját meg vizet kapnak), és sajnos nagyon sok közülük olyan betegségben hal meg, amire lett volna megelőző oltás.


Amikor felhoztam, hogy ivartalanítsák a macskákat, akkor azt mondták, hogy nem, mert csak. Nagyon komoly érvelési készség. Fogamzásgátlót pedig nem adnak a macskának, mert mindig elfelejtik, meg hát kinek lenne ennyi ideje és pénze a macskákkal például rendszeresen orvoshoz járni.


Amikor pedig megkérdeztem, hogy miért van az, hogy a macskák kvázi születésük után a szerencsére vannak bízva, akkor azt a választ kaptam, hogy falun így szokás.


Komolyan mondom nagyon dühít, hogy a macskák életét ennyire elbagatellizálják, én értem, ha nincsen idő/pénz ennyi kismacskát rendszeresen nézni, hogy egészségesek-e illetve vinni őket orvoshoz, stb, de akkor miért nem ivartalanítják a macskákat?


Nem bírok ránézni a cicákra, úgy, hogy tudom, hogy ennyire le vannak szrva, mivel őket is teljes jogú életnek tartom, akiknek joga lenne a boldog, és egészséges élethez, és az, hogy kvázi le vannak szarva, az napról napra egyre nagyobb un szimpátiát ébreszt bennem.


2021. jún. 24. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A miénket nem, na de a kóbort? Ha lehet választani, hogy az utcai macska kiheréltetésére költök 20ezret, vagy a gyerekem szórakozására, hát nem a kóbort választom. Esetleg emberre, na arra költök, szoktaj segíteni másokon, mert a gyerekem szórakozása, vagy a másik ember etetése, az valami.. Arra pénzt adni, hogy az utcai macska ne gyártson több macskát(akiknek falun nincs rossz dolguk, Ausztráliában is azért szaporodtak el annyira, mert jó volt nekik a szabadban!)..


Még esetleg a városi macskát inkább ivartalanítanám a saját pénzemen, mint a falusit, mert minden sarkon elüthetik, ha a szabadban él, és kevesebb kaját talál.. Falun aranyéletük van az utcai macskáknak, és hiába hiszed a tiédnek, mert nálad is tanyázik, az még utcai, nem a tiéd, 5 másik szomszéd is az övének gondolja, szeretgeti és kajáltatja.


Egyébként falun még a gyerekeket is kiengedik az utcára, ilyen 5 éves formák már egyedül mászkálnak, rollereznek, bringáznak. Majd pont a macskára fognak jobban figyelni..

2021. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kéne a kóbor macskát kiherélni, ha mindenki lenne annyira értelmes, hogy a saját macskáját megműtteti, akár fiú akár lány macska, akkor nem lennének kóbor macskák, illetve azok sem okoznának gondot.
2021. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen tipikus több háznál kunyeráló macskáknál ki dönti el, hogy kié?
2021. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam írni, mint a 13as! Lehet, hogy azt hiszed a tiéd, de 5 másik ember is azt hiszi! Vagy azé, akinél lefial?
2021. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahol megszületett. De ha mindenki műttetné a sajátját, akkor egy idő után nem lennének felesleges almok sem.
2021. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A természet úgy találta ki ezt az egészet, hogy majd kifejlődjön értelmes élet, majd az megtalálja a természet univerzális törvényét. Ennek a törvénynek része a felelősségvállalás a hatalmunkhoz képest. Csak mert náluk ez a szokás, nem kéne ilyennek lenniük. Agymosottak, fejletlenek. Nincs bennük ilyen érzés. Spirituális fogyatékosok.
2021. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!