Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem nem szeret ott lakni, ahol én lakom, és azt akarja, hogy költözzünk? (Én viszont maradni akarok)

Figyelt kérdés
Jelenleg a szüleim kétgenerációs házában lakunk egy külön bejáratú, elszeparált házfélben. Elég kényelmes, szép, 2 szoba+nappalis lakás terasszal. Én mindig is nagyon szerettem itt lakni, mert csendes környék, jó a levegő, ki lehet ülni napozni. Van itt egy kis virágos és veteményes kertem is, amit még régebben csináltam. Pár hónapja költöztünk össze a párommal, azelőtt ez a házrész ki volt adva. Mivel ez a szülői ház, így természetesen nem kell albérletet fizetni, sőt a szüleim még a rezsit is állják, mert azt mondják, hogy addig amíg itt lakunk, inkább gyűjtögessünk arra, hogy pár év múlva mi is saját házat tudjunk venni. A férjemnek viszont nem tetszik, hogy itt lakunk, ő már most elköltözne innen egy albérletbe, lehetőleg be a városba. Az elején még jó ötletnek tartotta, hogy itt lakunk, de most valahogy látom is rajta, és mondja is, hogy elégedetlen ezzel a helyzettel, pedig nem értem mi a fő probléma, itt megvan minden. Egy picit meg tudom érteni, mert ő napi 1,5 órát utazik a munkahelyére, de azért ez nem egy borzasztóan hosszú idő, sokan ingáznak ennyit. Én napi fél órát utazom, de szerintem az a plusz 1 óra már nekem sem számítana sokat. De viszont ha albérletbe mennénk, jóval kevesebbet tudnánk félrerakni önerőre, szóval akkor kb. esélytelen lenne az, hogy egyszer saját házba költözünk. És én lakásba se szeretnék menni, nekem kell a nyugalom, a kert, sosem laktam még lakásban. Házat bérelni pedig egy vagyon. A mostani helyzetben viszont kényelmesen ellennénk. A szüleim tényleg rendesek, nem szólnak bele az életvitelünkbe, a párommal sincsenek egyáltalán rossz viszonyban. Hogyan tudnám meggyőzni őt, hogy mégis jó itt lakni?

2021. jún. 9. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

"Pár hónapja költöztünk össze a párommal.."

Most akkor ferj vagy sem?

Amugy en biztos nem koltoznek! Minek tomjem mas zsebet?? Ugy sosem juttok 1rol a 2re.

2021. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Deja vu-m van, ezt a kérdést fixen láttam már.


Elhiszem, h ez neked marha kényelmes, de egyrészt ő szív napi 2*1,5 órát utazással és kell kvázi anyósékkal élni egy házban, amihez ő semmivel sem járult hozzá és a pasikat ez rohadtul tudja frusztrálni egy idő után megfigyeléseim szerint...

2021. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Napi másfél óra oda, és így duplázódik hisz hazafelé is másfél óra? Vagy összesen ennyi?

Egyébként nagyon önző vagy végig csak arról írsz neked miért jó.

2021. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem 2x1,5 óra, hanem 2x45 perc, vagyis összesen 1,5 óra egy nap.
2021. jún. 9. 21:40
 5/14 A kérdező kommentje:
És neki miért lenne jó egy albérletben nyomorogni?
2021. jún. 9. 21:40
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindenkinek álma, hogy vidéken gondozzon kertet. Más kérdés, hogy erről még az elején kéne beszélni és akkor el lehetne kerülni az ilyen helyzeteket.
2021. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen értelmetlen albérletbe költözni, a 2x45 perc utazás pedig egyáltalán nem sok.
2021. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 én is így látom
2021. jún. 9. 21:46
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ráadásul albi mellé még egyéb megkötésekkel is jár. Nem ugy rendezitek be ahogy akarjátok miegymás.
2021. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
probald meggyozni, hogy nincs ertelme idegenek zsebet tomni, amikor azt a penzt felre tudjatok tenni magatoknak
2021. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!