Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha azért nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha azért nem akarok komolyabb szintre lépni mert úgy érzem hogy eddig is főként rám maradt a házimunka?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha rendet akarok takarítsak én. Őt nem zavarja semmi, se a földön hónapokig hagyott dolgok semmi.


Lenne ideje rá csak kicsit áldozatot kellene hoznia mondjuk úgy hogy hiába van szabadideje pihenés helyett ő is neki áll.

Felek egy gyerek csak rontana a helyzeten és èn nem akarok a cselédje lenni mert eddig is csak nekem fontos a rend. De hiába mintha nem akarná érteni barátnőm..


2021. máj. 16. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inflálódik az idő... Először napok (mert vasárnap szokott rendet tenni), később már hetek voltak, most már hónapokig marad a cucc a földön. Izgalmas az élet nálatok. Még mindig két állásban dolgozik szerencsétlen?
2021. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzzál már el és ne rabold az idejét.
2021. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem normális, hogy évek óta panaszkodsz, neked minden xar, nem is tetszik, nem is szereted, szex sincs, egy lusta dög, de azért évek alatt egyszer sem jutottál el odáig, hogy te ennél jobbat érdemelsz és szakítsatok. Ezek szerint te pontosan ezt érdemled. Remélem, pár hónap, és a nappali közepére fog xarni, hogy azt is te takarítsd fel.
2021. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem nem ideális. ezt mind-mind vele kell megbeszélned.
2021. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező, takarodj már innen, ès szakíts azzal a nővel! Úgy sem jó neked semmiben.

Már depresszióba kergették az állandó cseszegetèssel, azèrt lett olyan, amilyen.

Hagyd már vègre bèkèn, ne rabold tovább az idejét.

2021. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts már szerencsétlennel, bszus! Még MENNYI kérdést akarsz kiírni róla?


Az, hogy te rendmániás vagy, egy dolog, de VELE beszélj, NE itt szapuld őt hetente!

2021. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetente? Naponta többször!
2021. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!