Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hosszabban lent

Figyelt kérdés

Együtt élek párommal 2 éve. 4 éve vagyunk együtt.

Én mindig is úgy éreztem, hogy ő az igazi, de egyre jobban azt veszem észre magunkon, hogy lehet hogy nem működik köztünk a dolog. Úgy érzem én sokkal többet teszek meg érte mint ő értem. És itt inkább sok aprósagról van szó. Például a háztartást teljes egészében én viszem, és ha megkérem valamire, akkor nem szívesen csinálja meg. Ha ő megkér valamire, akkor én egyből segítek neki.

Beszélni nem tudok vele, mert ha a kapcsolatunk jön szóba, akkor csak összeveszünk.

Nem tudom mit tegyek.



2021. jún. 27. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szükséges lenne leülni, beszélni. Kezd úgy, hogy először felsorolod a jó tulajdonságait, majd rátérsz arra, hogy mi a rossz, és kéred, hogy ezen változtassatok, mert neked ez így nem jó.
2021. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csinálnám, hogy elkezdeném a felét megcsinálni mindennek a másik felét pedig úgy hagynám.

Mondjuk takarítanék, de nem mosogatnék el. Akkor sem ha 1 hete rohad ott.

Megvárnám amíg ő kérdezi meg h mivan? Nincs tiszta tányér? Hát nincs. Mosogass el. 😃

2021. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 ahh, exemnél próbáltam ezt a játszmát, nem működött. Eltelt pár nap és mikor már jöttek a legyek a mosogatnivalóra szabályosan rosszul éreztem magam. Nem tudok mocsokban élni, pár nap után inkább megcsináltam ugyanúgy...


Exemnél én anno csináltam ilyen kis táblázatot is, amin elosztogattam minden házimunkát, aztán jött az, hogy jaj most nem volt ideje rá, csináljam meg én, cserébe ő majd jövőhéten... soha nem működött ez a megoldás sem.

Pedig ugyanannyit dolgoztunk és ugyanannyit fizettünk mindenbe. Mégis én csináltam mindent.


Végül más miatt mentünk szét, de nagyon hálás vagyok így utólag.


Mostani párommal 3 éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze és soha nem volt erre szükség, pedig ő is fiatal (én 23, ő 24). Soha nem élt előtte egyedül, velem költözött el a szüleitől. Mégis ha megkérem bármire, megcsinálja kérdés nélkül. És magától is.


Múlthéten pár napot anyukámhoz utaztam, szombaton jöttem haza hozzá, ki volt porszívózva, ágy áthúzva, elmosogatva, wc kitakarítva... és semmire nem kértem, csak azt mondta szeretné, ha vasárnap én is pihennék :)

Ennyit számít, ha jó ember mellett vagy...

2021. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Beszélni nem tudok vele, mert ha a kapcsolatunk jön szóba, akkor csak összeveszünk."

Hát igen, lehet hogy vannak GONDOK, ha magát a kapcsolatotokat nem tudjátok higgadtan megbeszélni. Próbálkozz a beszélgetési stílusodon változtatni, tudatni vele, hogy fejlődnötök kell és változtatni, és ha vannak problémák, vannak érzéseitek, azt ki kell beszélni, normálisan.

2021. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig pont azt kellene, megbeszélni a dolgokat
2021. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem képes,hogy változzon meg miattad egy kicsit, hát nemtudom..
2021. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
OLvassátok el mindketten a Pease házaspár Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? c etológiai munkáját. Remekül lefesti a két nem gondolkodásbeli különbségét, valamint azt, hogy az ilyen tipikus ellentétek miért kapnak lángra.
2021. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!