Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ussuk vagy se? Hosszabban lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ussuk vagy se? Hosszabban lent.

Figyelt kérdés

Olyan környezetben nőttem fel ahol az emberek nem ütik egymást, a párjukat etc.

Jelenleg egy gyorsétterem parkolójában vagyok szállóban aludtam mert párom este egy kulcsot vágott a szemembe a fél éjszakát az ügyeleten töltöttem.

Béna voltam tudom, általában kivedem de most meglepetésként ért a támadás.


Elgondolkodtam.

Régen a verekedést eliteltem párom csaladjaban normális ha az ember hazajön és elveri a nőt. A férfiak nem járnak ügyeletre nem röhög rajtuk a fél világ.

Mostanában egyre több embertől hallom hogy a nőt úgy konfiguralja hogy néha ad neki egyet egyet.


A kérdésem egyszeru, ki mit gondol erről ? A szakítás nem igazán játszik akkor elviszi a gyerekeimet. Elviegben a néha egy jó nagy pofon működőképes lehet, de azért kíváncsi lennék a véleményekre


2019. jan. 25. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Korai a provokáció...
2019. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Végtelenül primitív dolog pofozkodni, verekedni, kulcsot a másik arcába vágni.
2019. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Ha vannak gyerekek is, semmiképp sem tenném. Mert ezt a mintát vihetik tovább.

+ ha az asszony beadja a látleletet téged fognak eltíltani a gyerekeidtől!

2019. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Primitív
2019. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem etikai kérdés, hanem rendőrségi.
2019. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem provokáció hanem kérdés. Válasz nem hatarozza meg a donteseimet, sajnos ez ilyen. A szülés után jött ki rajta a havibaj amikor jon akkor ideges. Sajnos most épp egy mikrovezerlorol olvastam és nem figyeltem , hibás vagyok mert ilyenkor tudom figyelnem kell. Így sajnos nem védtem ki.
2019. jan. 25. 08:56
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"Elviegben a néha egy jó nagy pofon működőképes lehet"

Ettől provokáció. De az ilyen idióta meg is érdemelné, hogy hülyére verjék.

2019. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Régebben a pszichiátriai zárt osztályon csinálták azt az orvosok ilyen betegekkel akik egyik pillanatról a másikra verekedtek stb, adtak nekik egy jó nagy pofont és ezután lenyugodtak. Egy házastársi kapcsolatba ha verekedés van azt büntetik, nem éri meg. Én értem miért írta azt a kérdező hogy üsse e. Az ő esetében nem célravezető az ütés. Másba kell gondolkodni.
2019. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne. Alpári dolog. Látleletet kell vetetni feljelenteni a nőt, beadni a válópert és elvetetni a gyerekeket tőle. Mondom ezt nőként. Ilyen embernek nem való gyerek.
2019. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

És szülés előtt nem menstruált? Cigànyoknál szokás 12 éves gyerekkel összeállni, és előbb teherbe ejteni, mint ahogy menstruál. Náluk szokás verekedni is.

De nem gáz, csak a családit időben kapjatok a pulyákra.

Igyál töményet, fájdalom csillapító, és jobb kedved lesz.

2019. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!