Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire kínos, ha a barátom néha a volt barátnője nevén hív?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és még mindig megesik, hogy x nevén szólít. Még nincsen rajta túl vagy egyszerűen csak egy rossz beidegződés? És mennyire lehet jogos a sértettségem?

2021. jún. 27. 22:10
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
96%
Ha nem ugyanaz a nevetek, akkor egy kibebaszottnagy red flag.
2021. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettő lehet, de azért eléggé rosszul esne nekem férfiként is.
2021. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Kínosnak kínos. Nekem a legutóbbi barátnőmnél volt az az első évben, hogy nagyon oda kellett figyelnem, hogy ne az első csajom nevét mondjam. Pedig a két lány közt voltak barátnőim, ott ez nem is jött elő. De a legutolsónál szinte mindig az első csajom nevét akartam mondani, mert annyira hasonlítottak temperamentumra, meg valamelyest kinézetre is. A szituáció meg "előhozta a tanultakat".
2021. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon ciki...
2021. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ettől nálam is kimenne a biztosíték

74N

2021. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jaigen, h miért is: mert a tudatalattija generàlja, amit meg nem egyszerű elcsitítani.
2021. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Mennyire? Nagyon
2021. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj. Inkább menekülj.
2021. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Valszeg tartja vele a kapcsolatot a jelenben is. En ezt gondolnám.


En a jelen emberek neveit keverem neha. Olyannak a neve akivel kvazi evek ova nem volt kontaktom még félálomban sem ugrik be nemhogy random az életbe.

2021. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Az exem nevét 6 éven át naponta százszor és szászor kimondtam. Nekem is előfordult, hogy nyelvbotlás, hogy valami szituációban a régi párom nevén szólítottam az újat.


De ez 1-2 alkalommal fordult elő és nem rendszeresen, és nem 1 év után is.

Ez így már nem reflex, vagy nyelvbotlás, ha 1 év után is az exe nevét emlegeti, az ok valószínűleg az, hogy még ő jár a fejében (1x velem is ez volt, valami régi exes sztorin rágódtam sokat, persze, hogy az új páromnál elhangzott az ő neve. Ez emlékeztett rá, hogy nem a múlton kellene pörögnöm)

2021. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!