Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás, ha egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás, ha egyedül lassan WC-re sem mehetek?

Figyelt kérdés

Párommal nem élünk még együtt, de mikor együtt vágyunk, ő mindenhova jön utánam.

Ha elmegyek wc-re és 2-3 percnél tovább vagyok ott, már kopog hogy ugye jól vagyok.

Vannak dolgok amiket nőként meg kéne csinálnom de semmi teret nem ad nekem, rajtam csüng és nem tudja lefoglalni magát.

Ő mindig ott akar lenni a s*ggemben, ahelyett hogy valami hasznosat csinálna vagy pihenne.

Mondtam már neki, hogy nekem kell az a pár perc, de nem ér semmit.

Valakinek volt már ennyire tapadós párja? Hogyan oldotta meg, hogy ez a helyzet picit változzon?


2021. jún. 29. 10:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Lapát!
2021. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Szia, mondd el neki ezt őszintén. Az én barátom nagyon sokat puszilgatott, csókolgatott. Egy idő után szóltam neki, hogy nagyon szeretem én is, viszont túl soknak érzem. Nem esett neki jól, de megértette, azóta odafigyel erre.
2021. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
A vadonban az ujszulott ivadekok viselkednek igy, folyamatosan az anyjukon lognak. Szerintem ezzel le is irtam a parkapcsolati dinamikatokat. Tessek visszaadni a kisfiut az eredeti anyukajanak, nem a tied.
2021. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem érti a szép szót, akkor szakítás lesz ebből. Ez tényleg nem normális, hogy nulla nyugtod van.
2021. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy sok embernek nem okoz problémát, de én nem tudok egyszerűen elmenni mosdóba ha más is ott van a fürdőben vagy tudom hogy arra vár hogy mikor megyek már ki, nekem ehhez nyugi kell.

Heti 3-4 napot töltünk együtt, így is nehéz, nem tudom mi lenne ha együtt is élnék vele.


Nem gyerek már biológiailag, közelebb van a harminchoz, de el sem tudom képzelni hogyan élném meg ha már lenne gyerekünk is meg még mellé így viselkedne ő is.

2021. jún. 29. 10:14
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nem viselném el! Ez nem a 2-e által vázolt dolog, messze nem. Ha már a wc-n is rádront az régen rossz, azt minden ember tudja, hogy privát szféra.

Ha nem érti, akkor ő nem a te embered. Semmi magánéleted, én időd nem lesz mellette.

Bármi is a problémája magának kellene dolgoznia rajta, és megoldani akár pszichológussal. Ha nem érti szakítás előtt magyarázd el!

2021. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Jol fogalmaztad meg, biologiailag, sot jogilag is felnottnek szamit. Agyilag megis megrekedt egy korabbi szinten. Neked nem tunik fel, hogy ez egy gyerekkori kotodesi zavar?
2021. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nyugodtan le kell ülni ezt megbeszélni.Aztán lehet,hogy hisztizni fog...Xarj bele.Le kell fektetned a szabályaidat,amihez kötelessége tartania magát, különben szakítasz vele.Ennyi.
2021. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

Még "fiatalkoromban" volt egy hasonló kaliberű pasim. Azzal majdnem minden nap találkoznom kellett, ha meg volt végre 1 szabadnapom, akkor félóránként hívogatott. Volt, hogy nem beszéltünk semmiről, csak félreraktam a telefonom és csináltam a dolgom közben. Utána megint hívott.


3 hónap után rájöttem, hogy idióta és beteges, szóval lekoptattam. Igaz, nehezen ment, de megérte. Én nem bírnék még egy ilyen kullancsot elviselni.

2021. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudok egy ilyen embert szeretni (sőt kedvelni se). Nincs kiábrándítóbb az ilyen beteges tapadásnál. Ha te még nem ábrándultál ki, akkor ideje nagyon komolyan elbeszélgetni vele és kőkeményen meghúzni a határaid - finomkodás nélkül, abból nem fog ugyanis érteni. Most kell keményebbnek lenned, különben ennek hamar vége lesz.
2021. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!