Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogy viselkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy viselkednétek a párotokkal?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, már együtt is élünk, de állandó feszültség van közöttünk a pénz miatt. Én egyedül éltem albérletben, egy teljesen normális életszínvonalon, nincs adósságom, van autóm, van megtakarításom, van egy egész jól fizető munkahelyem (nettó 250 ezret keresek, plusz maszekolok is ami havi 20 ezer forint havonta) illetve ha kell, a családom is bármikor ki tud segíteni (nem gazdagok vagyunk, csak sokat dolgozunk).

A páromnak viszont sosincs pénze semmire, mert lakásfelújításra elment az összes pénze, plusz fizetnie kell a hiteleit. Ahol most dolgozik ott nettó 190 ezret keres. Konkrétan egy alsógatyát sem tud venni, inkább a szakadtakban jár. Ebből is volt veszekedésünk hogy keressen másik munkahelyet, mert ezzel nem lehet családot alapítani… Nagysokára rászánta magát és talált is egy sokkal jobb helyet, de még nincs fixálva mikor kezdhet…

Én már nagyon sok pénzt adtam neki, és vettem neki egy csomó mindent, csak ő mégsem érezteti velem, hogy ezt értékelné. Étterembe, fürdőbe, moziba nem tudunk menni a vírus miatt. De egy random puszit vagy ölelést sem ad nekem sose. Mindent arra fog, hogy most nincs pénze, de legyek türelemmel… Mondtam neki azt is, hogy miért nem csinál meg egy szakmát és maszekban dolgozhatna, vagy hétvégente elvállalhatna valami alkalmi munkákat, hogy legalább 0 forintra kijöjjön, mert ha nem dolgozik (8 órás irodai munkát végez) csak itthon van, alszik délig, utána játszik a gépen. Ő ezen teljesen megsértődött, mert ezt állítólag olyan stílusban mondtam, meg beletaposok a lelkébe, teljesen lerombolom az önbizalmát… De tenni persze nem tesz semmit. Azóta megint levegőnek néz, elmegy mellettem, érzem rajta, hogy nem szerelmes már… Azt is mondta, hogy ő ennyit tud most nyújtani, ha nekem ez nem tetszik, akkor szakítsunk.

Ti ezek után hogyan állnátok hozzá? Hogy viselkednétek vele?


2021. júl. 1. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és én vagyok a nő, ha a kérdésből nem derülne ki
2021. júl. 1. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég jól jönne ki egy szakítással, semmit se fizetne vissza,eddig kisegítetted, amit innentől keres az pedig az övé.

Ne költs rá többet. Ha egyedül lenne is megoldaná valahogy,nem?

2021. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt eddig sem csináltam volna, hogy segítgetek egy felnőtt férfit, mert életképtelen meg lusta meg felelőtlen. Eszedbe ne jusson családot alapítani vele.
2021. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alsogatyát még egy csöves is tud szerezni ha kunyerál egy órát. Ez igenytelenség.
2021. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni...

Ha most kilépnél ebből a kapcsolatból,akkor lenne a legkisebb a veszteséged.

Tudnék mesélni neked,hogy mire lehet jutni egy ilyen emberrel.

Az én volt párom legalább normális, kedves volt.

De haladni semmire nem lehetett vele.

Évek óta külön vagyunk fele annyit keresek mint ő,és én hitelt fizetek ,mert kifizettem őt a közösből , mégis ő áll rosszabbul.

Nem fog megváltozni.

Úgy biztosan nem,hogy mindig van aki megoldja helyette.

2021. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én egy ilyen parazitával össze se jöttem volna
2021. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta, hogy ő ennyit tud most nyújtani, ha nekem ez nem tetszik, akkor szakítsunk."


Kérdésben a válasz. Ha nem akarsz egy ilyen gyökérrel együtt lenni, cuccolj össze és lépj le. Nem is értem, mit vársz tőle.

Családot alapítani akkor se kéne ezzel, ha jobb fizuja lesz, ha egyszer emberileg is egy szar, nem lenne egy boldog család ebből. Minek akarnál szülni neki?

2021. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moozygoo ***** válasza:
Nem vagyok a cipődben de én valószínűleg szakítanék.
2021. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!