Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy koszos?

Figyelt kérdés

Sajnos ez elég nehéz téma, hisz a párom tudja magáról, hogy nem valami tiszta de most olyan történt amit nagyon nehezen viselek el. A wc-nkben történt baleset, csöpögni kezdett a cső, amin kifolyik a szennyvíz, a párom pedig mezítláb belement, megtörölte ugyan a lábát, hogy száraz legyen, de nem mosta meg és sajnos az egyáltalán nem zavarta, hogy utána befeküdt úgy az ágyba. Engem viszont nagyon. Konkrétan kedvem lenne mindent fertőtleníteni, mert irtózom a gondolattól is. Én se vagyok nagy tisztaságmániás, de ettől a hideg futkos a hátamon. Ráadásul abban a gatyában is befeküdt az ágyba, amivel a wc-t szerelte.

Szeretném neki szépen megmondani, hogy erre figyeljen jobban, de nem tudom hogy tegyem. Szerinte ez nem nagy dolog, hisz a mienk, ami kifolyik, de szerintem viszont zavaró. Szerintetek túlreagálom?


Sajnálom ha undorító ez a kérdés, de már nem tudom mit csináljak.



2021. júl. 2. 02:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
🤮🤮🤮🤮
2021. júl. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Józsi, nehogy befeküdj így az ágyba!Menjél zuhanyozni, csupa retek a lábad meg a gatyád.


Ennyi, nem túl bonyolult.

Ha nem megy, akkor:


Oké, én ma a nappaliban alszom, reggel cseréld le légyszi az ágyneműt, berakom a gépbe.

2021. júl. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Ezen nincs mit tulreagalni. Meg ha nem is mindjart csatornale, epp eleg bakteriumtenyeszet.
2021. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Fuuuuj, fekáliát széthordani a lakásban konkrétan közegészségügyi kockázat, teljesen mindegy kiből jött ki. Én biztos nem bírnék egy ilyen szinten igénytelen emberrel együtt lenni.
2021. júl. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Föhhh, fintorogtam ahogy ezt az egészet végigolvasram... Undorító.

Hogy lehetsz ilyen emberrel? Vegyél egy vibrátort, attól legalább nem kapsz el semmi fertőzést, ezt a retekfejűt meg tedd ki

2021. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Hogy vagyok együtt ha ilyet sem mersz mondani neki?
2021. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
durva, hogy miket elnéznek a nők, ha jól nézel ki :D
2021. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Attól, mert a tiétek a f.s attól tele van bacival. Miért vagy ilyen igénytelen alakkal? Belem is kijön tőle...
2021. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hiába az én szrom, akkor sem hemperegnék benne. Én sem vagyok tisztaságmániás, de azért vannak határok.


De én a helyedben elzavartam volna fürdeni és ruhát cserélni, nem tudom ezt miért nem lehet konkrétan megmondani neki. Csak annyit kellett volna, hogy "Béla! Be ne feküdj szaros lábbal az ágyba!"

2021. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan forgott a gyomrom a kerdest olvasva.

Azt ugye tudod, hogy tr hiaba nem vagy koszos, ha egy ilyen emberrel vagy egyutt, akkor az téged is igenytelenne tesz?

2021. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!