Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Most van ugye karácsony már 2 éve együtt vagyunk drága párom gyűrűt ígért nekem 1 év után.

Most karácsonykor reménykedtem hogy azt kapok de csak egy olcsó bizsu karkötőt kaptam.

Szeretném vele közölni hogy nagyon nem tetszik és nem ezt akartam.

Valamilyen szinten látta a csalódott ságomat ,de reménykéről hogy azért majd hordom.

Tőlem új telefont és órát kapott mert ezt akart.

Ár érték aranyban sem megfelelő az ajándék de ez most nagy csalódás nekem egy olyan férfitól akit szeretek.

Hogy tudnám vele finoman közölni?


2020. dec. 25. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem semmiképpen ne a mai napon! Nehogy pont ez az ünnep legyen a későbbiekben a legkellemetlenebb emléketek egyikőtöknek sem!


Egyet még aludj rá, hátha holnap kicsit másként fogod látni a dolgokat - vagy esetleg támad egy nagyon jó építő jellegű ötleted a helyzet tisztázására, még az éjszaka folyamán, félálomban.


Én is így szoktam megoldani a számomra nyomasztó, kilátástalannak tűnő eseményeket. Működni szokott elég gördülékenyen.

2020. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem várd meg az újévet. Rikta, de szokás szilveszterkor is megkérni, lehet nem szeretett volna beállni a sorba, hogy Karácsonykor kér meg.

Aztán azért kaptál ilyen kis ajándékot, mert nagyon a gyűrűre meg az eljegyzésre koncentrált és elfelejtette, hogy kell karácsonyi ajándék is.

Ha újévig nem kéri meg a kezed, akkor meg csinálj egy forró kakaót, és üljetek le beszélgetni és mondd el, hogy mi a baj, miért nem szeretne eljegyezni stb. Arra figyelj, hogy kb gondold végig előtte a mondanivalód, hogy 1) ne picsogás legyen belőle 2) ne kezd el minden más sérelmet is a fejéhez vágni, mert akkor lehet az eredeti kérdésre nem kapsz választ és még csúnyán össze is vesztek.

2020. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha ennyire érdekel,akkor miért nem veszel gyűrűt te neki? Nem kell hercegnősködni...
2020. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél te gyűrűt!! Jegyezd el! Egyenjogúság van!! Alkotmányunk nem írja elő , hogy csak a férfi jegyezheti el a nőt!!
2020. dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Az én páromnak megalázó érzés lenne ha én kérném meg a kezét mert így nem érezné magát elég férdiasnak. Szóval szerintem ez az egyenjogúság, nem mindenre van kihatással.

26N

2020. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Ajándékot nem azért adunk, mert várunk valamit cserébe, hanem mert meg akarjuk valamivel lepni a másikat. Ha neked nehézséget okozott a telefon és óra ajándékozása, akkor rosszat vettél, mindig olyat vegyél, amit nem sajnálsz a másiktól! Nem értem hogyan lehet egy ajándék nagy csalódás, nem tudod megvenni magadnak amit szeretnél? Ez AJÁNDÉK, amit azért kapsz, mert valaki szeret, ha konkrétan vágysz valamire mondd el és vegyétek meg közösen.
2020. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén, de csak a 2 ünnep között hozd szóba, hogy ő mennyire örült az ajándékának és hogy te mire vágytál volna.
2020. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem eleg nagy paraszt a parod! Marcsak azert is, mert draga ajandekot kert, de o maga kb. egyaltalan nem torekedett, helyette kaptal egy vackot.

Ilyen soher alaktol inkabb ne akarj gyurut...

2020. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha a karkötőt sose hordod, akkor leesik neki úgy is, hogy neked nem tetszik.

Nálunk ebből azért is probléma lenne, mert fémallergiám van, kipattogok a bizsuktól. Szerencsére a párom is megjegyezte, és nem vesz ilyesmit.

Mondjuk lehet, hogy ezzel a véleménnyel sokan nem értenek egyet, de felénk udvariatlanság bizsut, hamis parfümöt, vagy turis ruhát ajándékozni, akkor inkább semmit.


Az eljegyzésre meg annyit, hogy ne várj ölbe tett kézzel a lánykérésre. Nem egyedül a férfi dönt. Nyugodtan hozd fel, hogy ő hogy látja, merre tart a kapcsolat, és ha eddig úgy gondolkodott, hogy a házasság a cél, akkor mi az oka, hogy nem szánta rá magát a lànykérésre. Mi hiányzik a kapcsolatból, vagy mi az oka, hogy nem érzi azt, hogy te vagy a megfelelő.

Ebben a beszélgetésben benne van a kockázat, hogy olyasmi kerül felszínre, ami rosszul fog esni, érre azért készülj fel. Lehet, hogy le is zárjátok, ha nem egyfelé haladtok. Ebben az esetben (idővel) rá fogsz jönni, hogy jobb ezt most meglépni, mint még 2-5-10 évig várni, hogy hátha végre eljegyez.

2020. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

1.: Miért nem normális jövedelmű, FÉRFI partnerrel kezdesz, ha ékszer kell?

2.: Gyűrűzés? Hahahaaaa...vicces. Mi férfiak megígérjük a gyűrűt, mert azzal időt nyerünk, és addig is kussoltok.

2020. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!