Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott nekem, majd elém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem, majd elém állt és bevallotta, ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1 év alatt először hazudott, de amint találkoztunk egyből bevallotta és hogy sajnálja. Hogy ez volt az első és az utolsó, de muszáj volt elmondania nekem. Nem volt egy hatalmas eget rengető dolog, de azért mégis nagyon rosszul esik.

Normális ha egy kapcsolatban egyszer is előfordul ilyen?


2021. júl. 3. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hazudnak. Szerintem nagyon becsületes dolog tőle, hogy bevallotta. Nyilván rosszul esik a dolog, de ez a normális hozzáállás. Ha az ember hibázik és belátja, az értékelendő. Nyilván ez mindasdig igaz, amíg nem valami egetrengető nagy dologban hazudott.
2021. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Aki azt mondja, hogy sosem hazudik, az hazudik.
2021. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Iszonyat jó párod van. Elég jó kapcsolatod lehet. Nem iróniából írom.
2021. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még rendben van, de azért mondd neki hogy inkább azonnal mondja el az igazat
2021. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Na azért ez erősen függ attól, miben hazudott. Te vagy az, akinek a párja más nővel találkozott? Mert ezt én például nem nézném el. Mi van, ha azért vallotta be, mert a másik mégsem alakult jól és a lelkiterhet csak át akarta rakni rád azzal, hogy utólag mégis elmondja?
2021. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem találkozott más nővel és nem is akar, mert itt vagyok én neki.
2021. júl. 3. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy rendben van e azt csak akkor lehet megálapittani ha elmondod hogy miben hazudott.

Nem mindegy hogy nem akart elmenni valahova és inkább azt mondta hogy dolga van.

Vagy

Más nőkkel ismerkedik melletted és azért.

2021. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lekéste a melós buszát mert új munkahelye van és nem tájékoztatták, hogy aznapra megváltozott a menetrendje a busznak. Nekem azt írta melózik és nem tud írni.

Hazafele összefutott a régi középsulis fiú bandájával és elmentek sörözgetni meg dumálni.

Másnap mondta el, mert mostanában keveset találkozunk és nem akarta, hogy rosszul érezzem magam amiatt, hogy a régi haverjaival van, nem pedig velem.

A gond csak az, hogy a hazugsággal van bajom, és nem haragudtam volna meg, ha elmondja egyből mi történt. Soha nem szoktunk veszekedni se, hanem inkább megbeszéljük a dolgokat.

Megbeszéltük, hogy még egy hazugság és vége, mert nem egy ilyen hazudgálós kapcsolatunk van és ez nem fér bele. Azt mondta teljesen megérti és szégyelli, de akkor az tűnt jó ötletnek..

2021. júl. 3. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8. Ebben az esetben nagyon kemény vagy vele nem mondom hogy nem csinált rosszat de ez simán a megbocsátható kategória főleg ha megbánta.
2021. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, ha ezt nem merte elmondani, hazudott ő másban is.
2021. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!