Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem gyüjtögető lett. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gyüjtögető lett. Egy szemétdombon lakunk. Teljesen kiborít. Hogyan tudnám megváltoztatni, vagy rávezetni arra, hogy ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Van egy 50 m² pincénk + egy 40 m²-es faházunk és tele van a cuccaival. Ami nem is lenne gond, de szanaszét van minden. Ytong és hungarocell darabok, papírdobozok, üres műanyag flakonok, üres aludobozok... Gyűjti a kupakokat, régi rossz gépeket. Van neki 3! nagy doboz elavult számítógép alkatrésze. Ma megtaláltam a rég kidobottnak hitt vasalódeszkát is.

Állandóan veszekszünk emiatt. Többször beköltöztek az egerek is. Komolyan, mint egy ki*@szott putri!

Ma elkezdtem összepakolni a kazánházban, hogy legalább szerelőt tudjak hívni a kazánhoz és teljesen kiborult, hogy bántom a cuccait.


2021. júl. 3. 11:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Az egészet elvitetném.
2021. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%

Jól teszi, joga van hozzá.

Ha nem tetszik költözzél el.

2021. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

A kérdés, kié a ház.


Lehet, hogy apának kellene költöznie.

2021. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Vagy változtat vagy elválsz. Más miatt nem fog változtatni (papám hatalmas gyűjtögető volt, amióta meghalt meg anyukám nem akarja kidobni a cuccokat, mert jajj a papa kincsei... Az egész telek egy utolsó c putrira hasonlít!!)
2021. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagymamám ilyen, 60 év szirszarjai vannak összegyűjtve, egyedül nagyapám állta útját ennek időnként, de attól még így is rengetek cucca van aminek sok értelme nincs.


Sajnos - nagy-nagy sajnos - ez a hajlam öröklődött, mert anyám és a testvérem is ilyen, és én magam is. Igaz én "okosan" egy ideje bizonyos dolgokat gyűjtök csak szisztematikusan, így állok ellen a "nem értelmes dolgok" gyűjtésének.


De ellene nehéz tenni, ha maga a személy nem ismeri ezt be/el. Ha már elismeri, akkor a dolog kordában tartható.

2021. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog változni.
2021. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Tiéd a ház? Én mindent elvittetnek. Kapna egy hetet.
2021. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A bárod gyűjtögetése hasonlít valami mániákus betegséghez. Én nem konfrontálódnék szemtől-szembe, mert nem fogja megérteni.


Helyette, amikor nincs otthon, minden takarításnál kiraknék 1-2 holmit. Sose olyankor, ha otthon van és sose a nagy dolgokat.


Ismerősöknél bevállt a módszer, mert igaziból nem kereste a férj sose a kidobott dolgokat. De ha tudta, hogy ki akarják rakni, akkor teljesen ki volt borulva.

2021. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
*párod nem bárod
2021. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A ház közös! A válás nem opció, hiszen szeretem őt. Nem is értem, hogy miért kellene azonnal válni, ha felmerül egy probléma.

Ő egy nagyon jó ember és nem mellesleg csodálatos apa.


Viszont ez a "titokban kidobok pár holmit" megoldás tetszik.

Köszönöm a tippet.

2021. júl. 3. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!