Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl sok az ellentmondás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl sok az ellentmondás?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Azt írta, hogy barátkozni lehet. Utána meg azt, hogy férfi és nő között nincs barátság.

Rég szakított az exével, megtaláltam Facebookon és láttam, hogy 3 hete még szívecskét nyomott a nő fotójára. Nem túl sok az ellentmondás?


2021. júl. 3. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom még nincs túl rajta, és búfelejtésre vágyik. De mivel nincs túl az exén, maga sem tudja, hogy mit akar. Szakítás után én is ilyen vagyok, meg szerintem majdnem mindenki. Hagyjad inkább.
2021. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is pár hónapja lett vége egy hosszú kapcsolatomnak. Ő meg 1 évvel ezelőtt szakított.
2021. júl. 3. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, van akinél tovább tart a folyamat. 3 hónapos kapcsolatot gyászolok már 4 hónapja, és még mindig ugyanúgy hiányzik, komolyabban nem érdekel senki. Ha egy férfinak kellesz, akkor arról tudni fogsz. Neki valószínűleg nem.
2021. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is így érzem.
2021. júl. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!