Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintetek is furcsa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintetek is furcsa, hogy utazás előtt elment inni a barátaival?

Figyelt kérdés

Direkt siettem ma a barátomékhoz, aki kb 1 órányira lakik tőlem, 5 fele értem ide. Bepakoltunk, de már közölte, hogy lesz ma egy osztálytalálkozó, így este kiugrik hozzájuk pár órára. Gondolom kicsit iszogatnak stb, de holnap reggel indulunk a reptérre, elég rosszul esik, most itt fekszem a szobájában.

Ti hogy kezelnétek ezt?

22L



2021. júl. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves a párod?


Kissé nekem is zokon esne, pláne ha nem szólt erről, te meg annak reményében siettél hozzá, hogy együtt legyetek.

2021. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Mi ezzel a problema? Azt nem ertem, te miert nem mentel veluk.
2021. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a furcsa, hogy utazás előtt megy el inni, hanem hogy akkor, amikor te odamész hozzá (ezek szerint nem együtt éltek).
2021. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez formális osztálytalálkozó, vagy haveri buli? Nagyon nem mindegy.
2021. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan leülnék vele megbeszélni, hogy ez így nem volt oké. Persze, ha hivatalos osztálytalálkozója van, alapvetően nem lenne bajom azzal, hogy elmegy rá akár utazás előtt, mert ilyen azért 5 évente egyszer van, ha erről lemarad, akkor sokáig nem mehet megint, velem meg azért tölthet időt bőven. Viszont egy hivatalos osztálytalálkozóról egészen biztos, hogy egy jóideje tud, ergo baromira zavarna, hogy nem szólt. MErt akkor úgy készülhettem volna én is: akár nem sietek, akár elmegyek én is valahova, meg eleve csak úgy készülök fel lélekben.

Ha meg nem hivatalos osztálytalálkozó, csak egy összeülünk páran a régi srácok közül, akkor nagyon zabos lennék, hogy akkor megy, amikor én megyek hozzá. Tiszteljen meg már annyival, hogy nem akkor haverozik, amikor én odamegyek hozzá. Mert minek megyek, ha ő nincs ott?

2021. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a párod egy irigykedő, buta, kisajátító kis fasz. És mielőtt lepontoznál, elmondom miért.

Nekem anno volt egy párom (már ex), aki ugyanígy az utolsó pillanatban nyögte be nekem a kis programjait a haverokkal, én pedig mivel nem szólt időben, így nem tudtam betervezni semmit sem. Egyedül kuksoltam a szobában. Később, jóóóval később kiderült, hogy nagyon félt attól, hogy elveszíthet engem és megtetszik más, ezért csak akkor érezte magát biztonságban, amikor nem mentem senkivel sehová.

Na most mapaszkodj meg:

Amikor elmentem egyetemre, elkezdett egyre többször lerészegedni, sokszor nem volt elérhető. Kiderült, hogy azért, mert a kis hülye agyában az járt, hogy egyetemen kúrás megy éjjel-nappal (szakmunkás volt az ex).


Szóval a helyedben én ezt nem gondolnám véletlennek. De a mai agyammal nem is keverednék vitába. Hazudna, mellébeszélne. Ez egy irigy fasz. Dobd ki a francba. Jobbak is vannak ennél az önző szarrágónál.

2021. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valojaban osztalytalalkozora, akkor azt min. 1 hettel elotte tudnia a kellett, hogy ma lesz. De inkabb jo par hettel ezelott tudta mar valszeg...hisz meg kell szervezni meg stb...


6osnak igaza van amugy.

Velem tavaly nyaron csinalta meg a parom, hogy mentunk volna nyaralni ketten es az o baratai. Meg nyar elejen beszeltuk meg, ez meg augusztus vegen volt esedekes. Augusztus elejen elkezdte lebegtetni, hogy nem fogjak elengedni a melohelyrol es mondta, h en nyugodtan vonjam vissza a szabimat. Visssza is vontam. Egy pentek delutan indultunk volna az utra, de mivel nem megyunk az volt megbeszelve, h talkzunk aznap. Erre felhiv az a fereg, h nem jo neki a tali aznap, mert ot megiscsak elengedtek szabira es 1 ora indul le. Na ennek az lett a vege, h en miatta nem tudtam nyaralni tavaly. Sajat barataimmal direkt azert nem mentem, h vele tudjak menni nyar vegen...

Eleg undorito az ilyen ember.

2021. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Elment elköszönni a nőjétől még indulás előtt.
2021. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!