Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hajlandó velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó velem eljönni sehova? Gyors kajáldába sem, strandra sem? Nagyon egyedül érzem így magam .Több éve együttvagyunk, jól megértjük egymást. Ti megtennénetek ezt a másikért ha nem szerettek menni sehova?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Meghíztál?
2021. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megtenném. Ez a normális. Talán már nem akar veled együtt lenni. Vagy elkényelmesedett. Korábban jártatok ki?
2021. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok olyan. legfeljebb negatív. De ő igy szeret
2021. júl. 4. 16:21
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem szociális szorongásom van,és nem szeretek ilyen helyekre járni,ahol tömeg,társaság van.De ha lenne párkapcsolatom,akkor olykor-olykor erőt tudnék venni magamon,és megtenném a párom kedvéért.Sőt,ketten már nem is annyira vészes,mintha egyedül kéne menni.

36F

2021. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jártunk de minden baja volt. Sokan vannak, gyerekek, stb nem szociálizálodott
2021. júl. 4. 16:22
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, kedves 36 éves, az én párom is ilyen
2021. júl. 4. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod, hogy ember fóbiája van, miért nem olyan helyre hívod, ahol ez nem gond? Pl. hétköznap menjetek erdőbe túrázni, kb üresek ilyenkor még a frekventált útvonalak is
2021. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék együtt ilyen férfivel.
2021. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Igen,a 7-es nem mond hülyeséget! A megértés a kulcs,és az elfogadás.Én sem örülnék ha lenne párom és folyton a barátaihoz akarna ráncigálni,bulikba,társaságba,rokonokhoz.Vannak olyan programok,tevékenységek,ahol nincs nagy tömeg,és kellemesen jól érezhetik magukat a felek.Én is szeretek kirándulni,lehet sétálni is a városba.Biciklizni egyet.És otthon is sok kellemes program van.Közös filmezés,sorozatnézés.Társasozás,puzzle.

Nyilván olyan párt szeretnék magam mellett tudni,aki nem totálisan az ellentétem,és nincs neki mindig mehetnéke.

4-es voltam.

2021. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Feltettél egy kérdést, amire tudod a választ. A betegsége miatt nem.

Ha egyedül érzed magad és nem tudod ezt tartósan csinálni, szíved joga a szakítás.

2021. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!