Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A barátom kövérnek tartott az első találkozásunkkor.

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, kisebb vitáktól eltekintve alapvetően stabil, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Tinderen ismerkedtünk meg, fél év beszélgetés után jöttünk össze. Alapvetően tiszteljük egymást, egymás határait, nekem nagyon határozott elvem, hogy más telefonjában nem turkálunk, viszont az utóbbi egy hónapunk nem volt egyszerű, és rossz érzésem volt vele kapcsolatban. Belenéztem a telefonjába, vagyis rákerestem a nevemre. Tudom, hogy ez nagyon tiszteletlen és elítélendő viselkedés, de szeretném, ha nem erre hegyeznénk ki a kommenteket, én is nagyon haragszom magamra.


A kérdés arra a dologra vonatkozik, amit a telefonjában olvastam. Az első említés rólam egy barátjának íródott üzenetben van, ami az első találkozásunk után lett küldve. Azt írta, hogy kövér vagyok, mélyebb a hangom, és más az arcom, mint amit elképzelt. (Ez a találkozás nem sikerült túl jól, de aztán valamiért még egyszer találkoztunk, majd több hónap online beszélgetés után összejöttünk, és alapvetően tényleg egy jó kapcsolatunk van.)


A dolgot már aznap megbeszéltük, bevallottam neki, hogy mit tettem, elmondtam, hogy mit olvastam, összességében arra jutottunk, hogy nem szeretnénk emiatt szakítani, de nem igazán tudott mit mondani az elküldött üzenetekre, csak azt, hogy szégyelli őket, és haragszik magára, amiért egyáltalán megírta őket.


A probléma az, hogy mindig nagyon hadilábon álltam a saját külsőmmel, sosem voltam elégedett vele, viszont abban az 1 évben, amit idáig vele töltöttem, ez pozitív irányba változott. Magabiztos lettem, már smink nélkül is szerettem magam stb. Azonban mióta olvastam ezeket az üzeneteket, valami összetört bennem. Természetesen leginkább a kövérség része bánt, hiszen a kapcsolatunk alatt többször mondta, hogy ez a jelző egyáltalán nem illik rám, és bár eredetileg nem hittem neki, egy idő után mégis hatott rám, és nem utáltam annyira a testem. Most viszont visszatértem oda, hogy nem tudok enni anélkül, hogy ne hánynám ki, szégyellek emberek közé menni, és bár sosem voltam szégyellős szex közben, nem tudom elképzelni, hogy felszabadult legyek előtte. Pedig tényleg nagyon sokat dicsért az elmúlt évben, úgy éreztem végig, hogy szépnek talál, de egyszerűen most ezt az egészet beszennyezi az, hogy az első találkozásunkkor egy kövér trampli lánynak talált.


Ti együtt maradnátok a helyemben? Szeretem őt, és ő is engem, de úgy érzem az ő életét is elrontanám, ha végig kéne néznie, ahogy újra teljesen elvesztem azt az önbizalmat, amit részben tőle kaptam, nem szeretném, ha hibáztatná magát, én voltam a hülye, hogy megnéztem a telefonját.


Hozzá kell tenni, hogy nem vagyok extrém elhízott, a BMI-m is 30 alatt van, de elismerem, hogy lenne miből fogyni. Alapvetően figyelek az étkezésemre, sportolok, napi 1000-1200 kcal-t szoktam enni, de hormonális-nőgyógyászati problémák miatt nekem nem olyan egyszerű fogyni, és őszintén bevallva baromi fárasztó lelkileg a folyamatos harc a súlyommal, úgyhogy kérek mindenkit, hogy ne a "fogyj le kövér malac" kommenteket írjátok, nem segít.



2021. júl. 6. 00:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk férfiaknak a személyiség fontosabb, mint a külső. Örülj neki, hogy ennyire szeret, és elfogad így is!
2021. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
61%

Amikor a kisebb fiam apukájával találkoztam (másfél hónap levelezés után), elég rondának találtam. Ez pár hét alatt megváltozott arra, hogy nem is olyan vészes, később és azóta is (itt nagyon sok évről van szó) irtó jó pasinak tartom.

Én sem tetszettem neki eleinte, ebben biztos vagyok.

Nekem nem is ezzel van bajom, mert akit szeretünk meg akivel szexelünk, azt vonzónak tartjuk.

Én azt nem értem, hogy két tali után miért nem találkoztatok többször személyesen hónapokig, járvány ide vagy oda, messze lakás ide vagy oda.

2021. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
59%

11

Azért ezt így nem merném kijelenteni. A lábaimnál hevernének a férfiak, ha a személyiség fontosabb lenne, mint a külső. (Pedig még csak ronda sem vagyok.)

2021. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon felületes dolognak tartom ezeket a méricskéléseket.

Az ember lényegesen több, mint a testsúlya.

E köré szervezni az egész világképedet, tré dolog

A barátnőm felszedett 9kilót, észre se vettem, ő mondta.


Ami itt szemben áll egy régi idétlen megjegyzés és egy év együtt.


Az utóbbira hallgatnék!

2021. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold túl! A pároddal, annyiból, amennyit itt leírtál, nagyon jó kapcsolatod van, ha ennyit bókol és ilyen őszinték tudtok lenni. Arra is magas összeget tennék fel, hogy nem vagy kövér, csak nem olyan, mint a fotoshoppolt reklámok, ami nem hiszem, hogy probléma, hiszen ez a valós élet. A helyedben keresnék egy pszichológust, hogy el tudd fogadni magad.

+Pro tipp: húzd ki magad, amikor a tükörbe nézel (meg amúgy is) nem csak vizuálisan, hanem az önbizalommal is csodát művel, legalábbis nekem ez vált be. Ez eleve egy magabiztos testtartás, és ezek a dolgok oda vissza hatnak.

2021. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
91%

A szeretet, illetve a szerelem sok dolgot képes megváltoztatni. Hidd el, hogy úgy tetszel neki, ahogy vagy. Lehet, hogy az első alkalommal nem arra számított amit kapott, és akkor mi van? Még is lett második alkalom.

Az önbizalom nagyot tud dobni egy nő kinézetén is. Már csak abban, hogy nem összehuzva magad, a hasad akarod takargatni bő ruhákkal, hanem mellette kiegyenesedve, magabiztosabban sétálsz egy szebb ruhában.


IR-es vagyok, 75 alá a 170 centimmel nem megyek, csak éhezéssel(próbáltam már😅). Nekem is párom segített, hogy legyen önbizalmam. 75 voltam, 2 vislivel egy nap akkoriban, azota 79 vagyok, mert nem tetszett neki amennyit ettem és rám szólt. Utáltam, ha fogta a hasam mikor hátulról ölelt, most már szeretem.


Ha szex közben magabiztosnak mutatod magad, egy idő után az is leszel.

Ő fog biztatni ebben. Az viszont magadon múlik, hogy elhiszed e neki, hogy szexi vagy, vagy sem.


Szerintem ne arra adj, hogy mit mondott akkor rólad, amikor nem ismert. Kövérebb voltál, mint ő azt gondolta. Nem jelenti azt, hogy nem tetszettél neki már akkor sem. Illetve a személyiség is sokat dob egy illetőn: ha bunkó egy nagyon szép lány, akkor már már sem annyira szép.

2021. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem akarok nagyon belemenni életmódtanácsadásba, de tényleg nagyon kevés kalóriát viszel be, így nem lesz sikeres a fogyás.

Másrészt nekem is volt exem, akit először megláttam és arra gondoltam sarkon fordulok. A személyiségével együtt viszont megtetszett, aztán jó pasinak tartottam a végére és nem a külseje miatt mentünk szét.

Persze hogy nehéz lehet ezt visszamenőleg megtudni, de ezt magadban kell lerendezned. Egy évig jó volt vele? Jó. Akkor emiatt szakítanál? Nem hazugságra épült a kapcsolatotok, attól hogy az elején kövérnek talált, nem változtat semmin. Az is lehet, hogy csak túlzott, vagy hirtelenjében írta azt, amit.

2021. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:
33%

Ha jól értem, átlagos magassághoz számítva kevesebb mint 80-85 kiló vagy. Ez egy rendben lévő/normális súly, fér bele izomzat, mell, zsír itt-ott de ha edzel is mellé, lehet egy formás lábad, szép derekad stb.

Ne küzdj a súlyoddal és a testeddel, nem háborúzhatsz magaddal örökké!!

Szeresd, de ne sanyargasd, ez lelkileg tönkre fog tenni, nagyon szép nő lehetsz akkor is ha telt vagy. Önbizalom, széles mosoly, csinos ruhák!


Amit a barátod mondott, gonosz, de egy rossz randevú után biztos te is írtál már csúnya dolgokat. Próbálj arra gondolni, hogy szeret, jó a szex, nem lenne veled 1 éve, ha nem lenne odáig érted. Ha van esze, úgyis még többet fog dícsérni ezután.


Legyél vele őszinte arról, hogy mit érzel és mondd el neki ha rosszul vagy. Ha szerelmes sokkal fontosabb neki a lelki állapotod, mint hogy van e plusz rajtad. Az a baj, olyan divatos a vékonyság, hogy sok fiú magának is bebeszéli, hogy neki csak a vékony lányok tetszenek és elítélik a kövéreket, aztán találkoznak eggyel vagy akár egyéjszakáznak és rájönnek hogy igenis izgató és szexi egy gömbölyded test. Az ölelésekről nem is beszélve!! Én így voltam ezzel, lehet a párod is? 15-23 között csak a vékony lányokat hajtottam ducikra rá se néztem, aztán elkapott egy, rámmosolygott és akkor engem már az se érdekelt volna ha száz kiló, de nem annyi volt és 7 éve imádom vele a szexet, a puhaságát, a meleg öleléseit, le nem cserélném a világért se :-)


Okos lánynak tűnsz az írásod alapján, jó hogy ilyen őszinték vagytok egymással, ne adjátok fel, megoldjátok majd az ilyenek erősítenek meg nagyon egy kapcsolatot, majd meglátjátok!

2021. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
34%

Hany eves a kis baratod, hogy azt hitte, hogy eloben is ugyanolyan az ember, amit a tinderen beallitott, szerkesztett kepeken lat?

En azert eleg nagyot csalodnek benne, hogy hogy leminositett, de honapok mulva megis megalkudott velem. Ezt barmilyen tulajdonsagra ertem.

2021. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
15%

19.


Normalis ember nem kamu szerkesztett képekkel van társkeresőn.

2021. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!