Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A barátom kövérnek tartott az első találkozásunkkor.

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, kisebb vitáktól eltekintve alapvetően stabil, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Tinderen ismerkedtünk meg, fél év beszélgetés után jöttünk össze. Alapvetően tiszteljük egymást, egymás határait, nekem nagyon határozott elvem, hogy más telefonjában nem turkálunk, viszont az utóbbi egy hónapunk nem volt egyszerű, és rossz érzésem volt vele kapcsolatban. Belenéztem a telefonjába, vagyis rákerestem a nevemre. Tudom, hogy ez nagyon tiszteletlen és elítélendő viselkedés, de szeretném, ha nem erre hegyeznénk ki a kommenteket, én is nagyon haragszom magamra.


A kérdés arra a dologra vonatkozik, amit a telefonjában olvastam. Az első említés rólam egy barátjának íródott üzenetben van, ami az első találkozásunk után lett küldve. Azt írta, hogy kövér vagyok, mélyebb a hangom, és más az arcom, mint amit elképzelt. (Ez a találkozás nem sikerült túl jól, de aztán valamiért még egyszer találkoztunk, majd több hónap online beszélgetés után összejöttünk, és alapvetően tényleg egy jó kapcsolatunk van.)


A dolgot már aznap megbeszéltük, bevallottam neki, hogy mit tettem, elmondtam, hogy mit olvastam, összességében arra jutottunk, hogy nem szeretnénk emiatt szakítani, de nem igazán tudott mit mondani az elküldött üzenetekre, csak azt, hogy szégyelli őket, és haragszik magára, amiért egyáltalán megírta őket.


A probléma az, hogy mindig nagyon hadilábon álltam a saját külsőmmel, sosem voltam elégedett vele, viszont abban az 1 évben, amit idáig vele töltöttem, ez pozitív irányba változott. Magabiztos lettem, már smink nélkül is szerettem magam stb. Azonban mióta olvastam ezeket az üzeneteket, valami összetört bennem. Természetesen leginkább a kövérség része bánt, hiszen a kapcsolatunk alatt többször mondta, hogy ez a jelző egyáltalán nem illik rám, és bár eredetileg nem hittem neki, egy idő után mégis hatott rám, és nem utáltam annyira a testem. Most viszont visszatértem oda, hogy nem tudok enni anélkül, hogy ne hánynám ki, szégyellek emberek közé menni, és bár sosem voltam szégyellős szex közben, nem tudom elképzelni, hogy felszabadult legyek előtte. Pedig tényleg nagyon sokat dicsért az elmúlt évben, úgy éreztem végig, hogy szépnek talál, de egyszerűen most ezt az egészet beszennyezi az, hogy az első találkozásunkkor egy kövér trampli lánynak talált.


Ti együtt maradnátok a helyemben? Szeretem őt, és ő is engem, de úgy érzem az ő életét is elrontanám, ha végig kéne néznie, ahogy újra teljesen elvesztem azt az önbizalmat, amit részben tőle kaptam, nem szeretném, ha hibáztatná magát, én voltam a hülye, hogy megnéztem a telefonját.


Hozzá kell tenni, hogy nem vagyok extrém elhízott, a BMI-m is 30 alatt van, de elismerem, hogy lenne miből fogyni. Alapvetően figyelek az étkezésemre, sportolok, napi 1000-1200 kcal-t szoktam enni, de hormonális-nőgyógyászati problémák miatt nekem nem olyan egyszerű fogyni, és őszintén bevallva baromi fárasztó lelkileg a folyamatos harc a súlyommal, úgyhogy kérek mindenkit, hogy ne a "fogyj le kövér malac" kommenteket írjátok, nem segít.



2021. júl. 6. 00:35
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem a válaszadókkal volt problémam, hanem veled, a te fogalmazásoddal.


Általánosságban nagyon kulturált volt mindenki, az is, aki privát üzenetben hasonló véleményen volt, mint te.

2021. aug. 14. 13:09
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek emeld már ki azt a mondatot, amikor nem voltam kulturált.
2021. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
72%

Majd én segítek, hogy hol voltál bunkó #39.


Eleve degradálod a kövér nőket azzal, hogy úgy fogalmazol: "kövér nő jutott neki". Mintha nem vágyhatna a kérdezőre, csak ez jutott volna neki, ez, a rossz, csúnya, kövér nő. Én, és több tucat férfi szeretjük a nőket, akiknek a személyisége szászszor fontosabb mint a külsejük. Én, és több tucat férfi pont irrelevánsnak tartjuk, hogy határokon belül milyen alakja van egy nőnek.


Ha megalkuvás lenne kövér nővel lennie, nem lenne vele. Amikor én voltam 21 éves, nem voltam együtt egy évet olyan lánnyal, akivel nem akarta, mert mi a f@szért lettem volna?? Most 31 évesen sem vagyok együtt olyannal, akivel nem akarok, mert nem vagyok hülye. Sajnálom, ha te nem válogathatsz a nők közül, de ez nem általános -és nem is meglepő.


Amikor én válaszoltam, kb egy hónapja, a kérdező már akkor is leírta, hogy a karanténhelyzet miatt nem találkoztak, magam sem értem, miért furcsa nem összejönni valakivel úgy, hogy nem is találkoznak?? Ráadásul a kiegészítésekből úgy jön le, hogy a kérdező sem akart találkozni, de szólj ha tévedek. Én sem szoktam 1 hét után megfektetni egy lányt és igenis megérdemli a kapcsolat mindkét fele, hogy megismerjék egymást, RANDIZZANAK, és randizás után lépjenek kapcsolatba. Öreg vagyok már persze, de nálunk még néhány randi után volt csók meg összejövősdi, nem egy hónap után.


Szövegértésért ülj vissza az iskolapadba, nem írta, hogy általában kövérnek tartaná magát, csak hogy ettől beesett az önbizalma. Te voltál az egyetlen aki természetesnek vette hogy akkor biztosan kövér is, hiába írta le, hogy nem az.


Nem tudom milyen komplexusaid vannak vagy miért inceleskedsz, de ne beszélj így egy nővel, ne királylányozd lealacsonyítóan, hanem szedd össze magad, és tanulj empátiát meg jómodort.


Üdv,


Csaba

2021. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kivel keversz, de én nem írtam olyat, hogy kövér nő jutott neki 🤔 kicsit átforgathattad akkor a szavaimat.


"Mintha nem vágyhatna a kérdezőre, csak ez jutott volna neki, ez, a rossz, csúnya, kövér nő."


Nézd, az, hogy te mit látsz bele abba, amit én írtam, az egy dolog, én nem ezt írtam.


"Ha megalkuvás lenne kövér nővel lennie, nem lenne vele. Amikor én voltam 21 éves, nem voltam együtt egy évet olyan lánnyal, akivel nem akarta, mert mi a f@szért lettem volna?? Most 31 évesen sem vagyok együtt olyannal, akivel nem akarok, mert nem vagyok hülye. Sajnálom, ha te nem válogathatsz a nők közül, de ez nem általános -és nem is meglepő."


Még mindig a párja kövérezte le a kérdezőt, és a kérdező nem kellett hónapokon keresztül. Ha pedig te nem láttál ebben a korosztályban soha olyan férfit vagy nőt, aki azért lett volna valakivel, mert nem jutott jobb, akkor te valószínűleg egy pincében élsz. Én ezzel nem azt mondtam, hogy a kérdező ne lehetne jó csaj. A jelenlegi párjának nem volt akkor jó csaj. Tudni kellene szöveget értelmezni. Az, hogy mostanra változott a srác véleménye, az egy dolog, és én ezt le is írtam, hogy valószínűleg azóta változott a véleménye, de az is lehet, hogy nem, ezt nem tudhatom, de az fix, hogy először nem jött be neki, nem csak az volt vele probléma, hogy kövér (már elnézést, de úgy fogalmazok, ahogy a kedves kérdező párja fogalmazott, mivel én nem tudhatom, hogy a kérdező hogy néz ki, így azt írom, hogy a párja tartotta kövérnek, és ezt egyikőtök sem cáfolhatja meg), az is probléma volt, hogy milyen a hangja, stb. Hónapokkal később mégis összejöttek, na vajon miért ? Én senkit nem akartam bántani, csak utána már eléggé fel lett cseszve az agyam, mert támadásnak lett beállítva az egész kommentem, csak azért, mert lementem írni azt a szót, hogy kövér.


De nem fogok ennél többet írni, mert eszméletlen, hogy valakit a saját párja lekövérez, aztán raugrotok itt a gyakorin.

2021. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

#43


Egyébként azt a mondatot nem én írtam, hanem valaki más, de mindegy, szóval nem tudom, hogy miért írtad azt, hogy 39, de mivel nekem szólt, így gondoltam válaszolok.

2021. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!