Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogyha anyek...

Mit csinaljak, hogyha anyek folyton egeszsegtelen eteleket vesznek, de en fogyni szeretnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs sok penzunk,igy mindig zsiros kajakat eszunk,meg peksutiket.Mostanaban elhagytam ezeket,es egeszsegesen eszek (parolt zoldseg,gyumolcs,csirke,turo,joghurt,tojas)..de mindig ram szolnak,hogy egyek hozza kenyeret meg minden,kozbe meg nem lehet,mert nem fer bele a dietamba,es mindenert lecsesznek,peldaul ha nem eszem azt,amit ok epp..nem tudom,hogy mit csinaljak,elegem van mar ebbol nagyon.Ha elmondom,hogy fogyni akarok,akkor tuti,hogy nem engednek,pedig van rajtam boven felesleg (160cm es 64kg) meg olyanokat csinalnanak,hogy elcsabuljak direkt..valami otlet?
2020. febr. 23. 16:16
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
elirtam..anyaek :)
2020. febr. 23. 16:20
 2/45 anonim ***** válasza:
23%
Kor? F/L?
2020. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok es lany
2020. febr. 23. 16:26
 4/45 anonim ***** válasza:
34%
Ezzel a súllyal értelmetlen fogyókúráznod.
2020. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
40%
Nem egészségtelen, amit a családod eszik. De nem is kell fogyókúráznod. Nem vagy kövér, és 16 évesen nem is ajánlott a fogyókúra.
2020. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
de kene fogynom,mivel osszeer a combom durvan,van tokam,nagy a hasam..
2020. febr. 23. 16:49
 7/45 anonim ***** válasza:
81%
Nem vitatkozol velük, hanem saját jogon nem eszel kenyeret, és csak kis mennyiséget eszel a csábító ételekből. Nem fogják belédtömni, egyik füleden be, a másikon ki.
2020. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
7%
Majd ha te tartod el magad, azt vàsárolsz amit akarsz. Addig sajna azt kell enned amit a szüleid adnak. Több mozgàssal esetleg megpróbàlhatsz kompenzàlni bàr anno gyerekkoromban nekem pl azzal se sikerült az otthoni àllandó fehérlisztes tészta, kenyér, rizs menüt.
2020. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy lecsesznek vagy megjegyzik, hogy egyél kenyeret is, az két külön dolog. Szerintem ezt egy kicsit túlreagálod, ha mostanában egészségesen étkezel, akkor láthatóan nem akadályoznak benne.
2020. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Csak mindig mondjak,hogy nincs penz ezekre a kajakra,ezert vesznek feherlisztes,cukros dolgokat

Arrol nem beszelve,hogy azert nincs penz,mivel anya dohanyzik..

2020. febr. 23. 17:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!