Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szeretem a párom, de nem tudom elfogadni, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés
18 éves kora óta cigizik, most 22 lesz, nem igazán megy neki a leszokás, elégge stresszes élete van, én attól félek hogy hosszabb távon lesz valami betegsége ez miatt, tüdőrák stb, nagyon szeretem, de nem bírom elfogadni hogy cigizik, és nagyon sokat idegeskedek rajta..

2021. júl. 8. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8 dehogy.... Honnan veszed ezt?
2021. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Neten olvasgattam.:/
2021. júl. 8. 21:14
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen e cigi az amit szálankét szívnak? Az nem úgy működik. Iqos az,ami hevíti egy készülékkel a rendes cigit,de az másabb.
2021. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Minek jöttél vele össze,ha tudtad hogy cigizik és zavar? Keress nem dohányost.
2021. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mert bele szerettem, az érzéseknek nem lehet parancsolni, de akkor még nem tudtam, hogy ennyire sokat szív..:/
2021. júl. 8. 21:18
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
#15 hogyne lehetne parancsolni...
2021. júl. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Akkor meg csak nem zavar ez annyira,ne piszkáld. Majd leszokik ha akar.
2021. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
29%

Ket dolog miatt terjedt el, hogy az ecigi (a valodi ecigi, nem az Iquos) karosabb, mint a normal.


Az egyik, hogy USA-ban volt par hulyegyerek, akik kb mindent IS beletoltottek a keszulekuk tankjaba, es elszivtak. Drogok, oldoszerek, stb. Nekik nem a leszokas, hanem a bekabulas volt a cel. Csak tul jol sikerult es belehaltak.

Na ez pedig a mediumokban mar ugy szerepelt, hogy ugy egyaltalan az ecigibe haltak bele.


Ez pedig kapora jott az orszagoknak is, hogy fekete baranynak kialthassak ki az ecigit, es betilthassak. Ugyanis ha a sok dohanyos atallna ecigire, es nikotinmentes folyadekkal szivogatnak, akkor nem vennek a meregdraga, es rengeteg adot tartalmazo hagyomanyos dohanyipari termekeket. Ez pedig komoly koltsegvetesi gondokhoz vezetne, a dohanytermekekbol befolyo adobevetel igen jelentos beveteli forrasa szinte minden allamnak.


Szoval egyszerubb volt feketelistara tenni az ecigit, mint ujraszabalyozni a termekek forgalmat. Nem veletlen, hogy az Iquos-t meg nem bantjak, hiszen abbol tovabbra is csordogal befele a bevetel, hiszen mivel dohanyleveleket hevit, ezert ugyanugy vonatkozik ra a jovedekiado fizetesi kotelezettseg. Az embereken kivul igy mindenki jol jar, hiszen megmarad a bevetel mind az allamoknak, mind a dohanylobbinak, a nep egeszsege eddig sem erdekelte egyiket sem.

2021. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Crisopher ***** válasza:
De az e cigivel folyamatosan csökkentheti a nikotint ami segíthet a leszokásban.
2021. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De akkor miért van, hogy valaki leszokik, mikor új kapcsolata lesz?.. én értem, hogy így mentem bele én is a párommal..de más leszokott a barátnője kedvéért, az enyém miért nem?
2021. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!