Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon szeretem a párom, de nem tudom elfogadni, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés
18 éves kora óta cigizik, most 22 lesz, nem igazán megy neki a leszokás, elégge stresszes élete van, én attól félek hogy hosszabb távon lesz valami betegsége ez miatt, tüdőrák stb, nagyon szeretem, de nem bírom elfogadni hogy cigizik, és nagyon sokat idegeskedek rajta..

2021. júl. 8. 19:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
20 Mert nem a barátnője kedvéért szokott le,hanem mert akkor volt rá képes. Te vonod le ebből a hibás következtetést.Mondom ezt dohányosként.
2021. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Iquos van neki.
2021. júl. 9. 13:52
 23/25 anonim ***** válasza:
"nem megy neki a leszokas" gondolom itt is az volt hogy kapcsolat elején mondja majd leszokik amiből semmi nem lesz. Azok akik leszoktak nekem mindig azt mondták hogy ez 1 döntés: szívom vagy nem. A leszokos bohóckodas sosem lesz eredményes.
2021. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
23 Te szoktál már le valaha a cigiről? Mert ha nem,akkor nem tudhatom milyen. Elmondom neked,az a rohadt nehéz,hogy odáig eljuss,hogy soha többet nem szívhatod. Aki belső kényszer hatására nem jut el idáig,annak adhatnak a külvilágból ultimátumot,de nem fog leszokni. Ez egyáltalán nem ennyire egyszerű,mint ahogy leírtad.
2021. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Gyújts rá.
2021. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!