Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ha a párotok más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha a párotok más nőket lájkolgatna hogyan reagálnátok? Túlgondolom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon pitiáner dolognak tűnik, de nekem nagyon is rosszul esik és nem tudom befolyásolni az èrzèseimet.

Több éve vagyunk együtt és én mindig is úgy éreztem, hogy őszinte, bensőséges kis kapcsolatunk van, végre megtaláltam azt a férfit aki nem olyan mint a többi és ha párja van nem érdekli más nő.


Már az elején mondtam, hogy nekem egy komoly kapcsolatba nem fèr bele idegen nők lájkolgatása vagy titokban beszèlgetès, álmodozás, mert ha odáig jutunk akkor szépen közöljük és elválunk harag nèlkül.


Aztán mégiscsak azon kapom, hogy lájkolgatott nőket. Nem teljesen idegen bikinis nőket hanem pl távoli haverjának a felesège amint edzőtermezik, volt szomszèdcsaj szelfijei, sőt még azt a lányt is, akiről tudom hogy előttem tetszett neki, ez esett a legrosszabbul.


Szerintem ez tiszteletlensèg, és tudom hogyan gondolkozik erről a legtöbb nő,akik látják hogy az èn párom reagálgat, tetszikelget nekik.

Amikor látta hogy rosszul vagyok miatta bocsánatot kèrt ès aztmondta hülye volt, nem kellett volna stb de többet nem fog előfordulni.


Én azóta ezt nem tudom megemèszteni, az jár a fejemben hogy már másodjára játssza ezt el, valamiért neki ez fontos, tetszenek neki azok a nők(mert nem közeli barátoktól van szó)

S nem èrtem ha azok tetszenek neki akkor miért ül velem. Okè, lássa aki szép aztán görgessen tovább.

Úgy érzem emiatt eltávolodok tőle, már nem úgy nézek rá mint eddig, amikor úgy gondoltam èn vagyok neki a legjobb. Nem tudok felszabadult lenni, bánt, nincs ètvágyam és sokszor elkap a sírás. Pedig olyan jól elvoltunk és együtt terveztünk mindent...de mintha a női megèrzèsem nem hagyna nyugodni.

Hogyan lehet egy ilyen csalódást elfelejteni, hogyan legyek a règi? Kb 4. Napja èrzem így magam és érzem hogy kikerülök,mert nem tudok enni sem.

24n


2021. júl. 9. 19:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Aki szereti a párját és hűséges, nem a fosbukon tölti a szabadidejét. max ránéz naponta 1 percre. És kész. Inkább főz a feleségének valami finomat, vagy elviszi kirándulni szép helyre. Utálom én is a facebook világot!!!!
2021. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%
Csöppet túl reagálod.
2021. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Olyan férfival nem alapítanék családot, aki nem bírja féken tartani a like gombot (sem).
2021. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%

azt sem értem mért vagy vele..

Jól néz ki gondolom lehet vele villógni..

Ki írtál egy olyan kérdést amiben vagy sajnálatot várhatsz vagy azt , hogy mondjuk ez természetes dolog.

24 évenes azért illene mondjuk tudni döntést hozni és tisztában lenni azzal ki való hozzád, na ő pont nem az.

A megoldás a szakítás, nincs itt semmi más kiút.. vagy varázslatra számítottál, valami trükkre ? Olyan nem létezik.

2021. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha többszörös tett, akkor ez nem fog változni, max marad a like-nál vagy rosszabb lesz, vagy elfogadod vagy együtt kell ezzel elfogadnod.
2021. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj, hogy ezek a "lájkolgatós" pasik az első adandó alkalmat kihasználják, ha biztosak benne, hogy nem buknak le.
2021. júl. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszi a többi választ is!

Azért irtam ki a kérdést mert kíváncsi voltam más hogyan állna ehhez a tèmához, mi a vèlemènye erről. Én tudom magamról hogy sokszor hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat és néha a probléma csak a fejemben van.


Egyébként mikor szabadideje van és nekem is, olyankor nem igazán nyomkodja, együtt csinálunk ezt-azt, kirandulgatni is járunk, segít a ház körüli teendőkben és szeretget is, tehát ezen kívül más problèmánk nem igazán volt és velem tervez. Azért is maradtam vele már 6. ève mert olyan /volt/ az egész mint amit mindig is akartam...

2021. júl. 10. 06:55
 18/20 anonim ***** válasza:
14%

Azt hittem a szokasos buta liba vagy, de ez a mondatod tetszett: "megnezheti, majd gorgessen tovabb".


Ezt kellene a tudtara adni. Mert a lajkolgatas az olyan, mint amikor az utcan a nonek kiabalod, hogy "jaj de szep vagy Julis". Gaz.

2021. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%

24 éves vagy és 6 éve vagytok együtt - és mindig is ilyet akartál?:)


A férjem is biztosan megnézi a szépet. Azért írom, hogy "biztosan", mert sem élőben, sem online nem bántana meg azzal, hogy észre kelljen vennem.


Komoly, felelősségteljes munkával leterhelt férfi, eszébe sincs lájkolgatni (sem nőt, sem mást). Nem fér bele, hogy az ismerőseink ezen mulassanak, hogy neki éppen kire/mire áll fel. De írom, ettől még neki is megakad a szeme ezen-azon, de ennyi.


A lájkolás olyan proli dolog.

2021. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ez olyan mint amikor a munkások füttyögetnek az állványról a nőknek.
2023. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!