Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a párom a szexben a kényeztetést, ha ő sosem hajlandó elvinni engem a csúcsra? Mondtam neki, hogy az én igényeim nem számítanak? Azt mondta, majd igen, de akkor, ha jobban megismertük egymást, és többet találkozunk.

Figyelt kérdés
Viszont ez már elég régóta így megy. Nem érdemeltem ki nála a törődést?
2021. júl. 10. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

Miből gondolja pár válaszadó, hogy nő a kérdező? Nők is simán csinálják, hogy csak fekszenek, de nem vennék kézbe vagy szájba a pasi szerszámát.

Nem egy nővel voltam így, hogy az első alkalommal csak én kényeztettem szájjal, de utána azért rákérdeztem, hogy ugyanmár, te nem szoktad a szádba venni? Erre a válasz általában , hogy igen és legközelebb már ő is csinálja, nem kellett mégegyszer szóvá tenni.

2021. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
El kell osztani, egyszer te, egyszer ő kapja az élvezeteket. Egyszerre úgysem fog menni, mert nem lehet két helyre egyidőben figyelni 100%-al.
2021. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem. Te már a sokadik nő vagy a ma olvasott kérdéseim közt, akinek egy rakat fs a kapcsolata, és nem szakít. Miért? Miért maradtok ezekkel a selejtes nem normàlis palikkal? Komolyan ilyen kevés nőben van tartás?
2021. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

13.A nőket jóbban megzavarják a hormonok.

Amig szerelmesek nem gondolkodnak tisztán.

Aztán mikor 1-3 év után alábbhagy ez az érzés majd szakítanak ha még nem csináltak nekik egy gyereket mondván hogy az majd megváltoztatja a férfit.

(persze megváltozik a pasi csak rossz irányba)

2021. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem normális, beteg, hagyd ott!
2021. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a kezdet is ilyen, később miért javulna?
2021. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Mert te csak egy lyuk vagy neki, azért. Te meg hagyod.
2021. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ad valakinek kót ha ismeri? Meg kéne ölni.
2021. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!