Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom ezért néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom ezért néz meg nőket?

Figyelt kérdés
4,5 éve vagyunk együtt. Az elejétol fogva nagyon szégyenlős vagyok előtte. Sokszor takargatom magam teljesen meztelenül szex közben se sokat látott. Észre vettem hogy meztelen nőket néz a neten. Az előzmenyeiben voltak érdekes dolgok. A szexel nincs különösebb baj inkább azzal hogy még nem látott úgy igazán meztelenül. Volt olyan oldal is aminek nagyon nem örültem. Azt mondta 4,5 év után érthető ezek után. Viszont az nem hogy rossz lányokon nézte a nők képeit. Azt mondta soha meg se fordult a fejébe hogy meg csaljon. Bármi van ilyet nem tenne. Azt mondra már régóta mondta hogy nem jó így hogy nem lát. De nyilván igyis meg azért néha takargattam magam. De nem annyira mint régen. Megis el kezdett nőket nézegetni
2021. júl. 10. 18:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos hogy meg akar csalni attol hogy megnézte a rosszlányok hut. Lehet hogy elkezdte felmérni hogy mi lessz a szakitás után.

Ha nem mersz elötte levetkőzni 4.5 év után akkor ne csodálkoz ha elhagy ez böven elég mert ez azt jelenti hogy nem bizol benne igazán.

2021. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Azt hiszem én leszek a kivétel, aki azt mondja, hogy semmi köze a te szégyellőségednek az ő szex kép nézéséhez!

1. Egy jó partner fel tudja oldani a másikat úgy, hogy legyőzze a gátlásait! Rengeteg dicsérettel, simogatással, puszival, elismeréssel stb.

2. Könnyebb a másikat hibáztatni és a felelősséget áttolni, mint valamin dolgozni, átgondolni.

3. Mások az igényei szexuálisan, mint amit kap.

4. Több vasat is akar tartani a tűzben.

5. Hódítani akar.

2021. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
79%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem érthető a párod részéről ez a dolog. Mondhatni normális. Az viszont nem mondható normálisnak, hogy te takargatod magad. Nem is értem így milyen lehet a szex. És azt mondod, hogy azzal nincs "különösebb" baj, de a részéről lehet, hogy mégis, mert ha a ruhád se veted le, akkor gondolom szexben se vagy túl nyitott. Szerintem beszéljetek arról, hogy kinek mi a vágya, pontosabban a párodnak mi a vágya. És, ha neked nem megy ez a fajta intimitás, megnyílás a másik felé és a saját magad elfogadásával is gondod van, keress egy szakembert szerintem. Már, ha nem a pároddal van a hiba. Mert az is lehet, hogy csak neki nem tudsz megnyílni...
2021. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hidd el próbalkozott már vele. Mindig dicser. Nagyon odáig volt eddig is a testemért. Nekem vannak gátlásaim. Amit nehéz leküzdenem. Es eddig mikor úgy próbáltuk tényleg kevésbé tudtam magam el engedni,mint mikor nem látott rajtam mindent. Úgy érzem ha látja rajtam azt amit én csúnyának találok, nem fog kívánni.
2021. júl. 10. 20:47
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szexben is ilyen gátlásos vagy, orál van pl. Vagy tudod mire vágyik egyáltalán?Van itt több probléma is szerintem amiért másfelé nézeget.
2021. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14. Mi az amit szégyelsz magadon?
2021. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy a szexel, ahogy csináljuk semmi problémája. Egyedül csak ez zavarja.
2021. júl. 10. 20:52
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadnak és a párodnak is jót tennél, ha elmennél pszichológushoz. Te is felszabadultabb lennél, ő meg nem máshol keresné azt, amit tőled nem kap meg.
2021. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

30 éves anyuka vagyok. Rengeteg dolgot csúnyának tartok magamon, és van ami csúnya is. Sokat takargattam én 8s magam. A párommal minen egyes alkalommal megbeszéltük, és elmondta, h neki nem a tökéletes fenék, cici, hát, v has a lényeg, hanem h lássa magát az aktust. H velem csinálja, h én élvezem vele, és őt ez izgatja. Leszarja a narancsbőrt, a sebeket, az itt ott hosszabbra maradt szőrt... Csak had láthasson. 😊 A férfiak a szemükkel esnek szerelembe.

Tudod mit csinálj? Mutasd meg neki magad teljesen mesztelenül, félhomályban, de előtte lazítsd el magad. Forró fürdő, illatorítás, egy kis alkohol, és hülyén hangzik, de masztizz, de ne menj el, h már rá legyél gerjedve, és ne érdekeljen, hesztelen vagy. Meg fog őrülni érted. 😊 És nézd majd a csillogó szemeit, ahogy felfal velük. 😊 Egyből elfelejti a rosszlányokat...

2021. júl. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!