Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha zavar a barátom apukája?

Figyelt kérdés
Az zavar hogy nagyon meg néz engem. Ő mindig a nappaliban tvzik meg éjszaka is. És a mosdóba a nappali keresztül kell menni én éjszaka kimegyek vagy 2x pisilni mert sokat iszok. Észre vettem hogy nagyon bámul mióta jó idő van és rövidebb nadrágban vagyok és ujjatlanba. Télen a vastag ruhákban nem néz így engem.
2021. júl. 10. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nézz a szemébe, mélyen, hátha akkor elkapja a fejét.
2021. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mond meg neki, hogy ez neked nem pálya, erzékeled, mit csinál, és vdgsen visdza magából.
2021. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Újra itt? Szóval azóta sem próbálkozott be nálad?
2021. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány!
2021. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Én hosszú nadrágban, v köntösben járnék ki. Párom tesójával és a fiával lakunk együtt, és van mikor a pasija átjön. Én olyankor v hosszú nadrágban, vagy köntösbenegyek ki a szobából.


De egy idő után frusztrálni fog,ezért rosszul fogod érezni ott magad, h főleg h nem tudsz szabadon, nyugodtan mozogni, jönni-menni....


Aztán elkezd idegesíteni a gondolat, majd a jelenléte, a hangja és gyűlölsz majd ott lenni. Rosszul leszel a nevétől is.... Veszekedni fogtok a pároddal is ez miatt, ha nem léptek le hamar... Ezen mentem keresztül, és nekem itt kell laknom....

2021. júl. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
A kis nyomi csávód még egy lakást sem tud fenntartani? Apuci mellett pisilsz, aki rád veri? Szégyen...
2021. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez kb a 3.-4. kérdés amit ezzel kapcsolatban feltesz. Azt hiszem fiatalok még. Kivéve az apa :D
2021. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!