Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rossz a szex, akkor az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rossz a szex, akkor az a párkapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés

Nem akarom azt mondani, hogy ha nem jó a szex, akkor azonnal szakítani kell. Kezdetben nagyon jó volt a szex, igazi rózsaszín köd, aztán ahogy teltek a hónapok, fokozatosan egyre rosszabb lett, egyre rövidebb.


Nyíltan beszéltünk róla, hogy nem jó a szex, próbáltuk megoldani a problémát, legalább is én próbáltam, a páromnak teljesen jó volt az, ha én mindig kinyalom, aztán utána meg gyorsan megdugom.


Mostanában viszont már szinte nincs is szex, ha meg van, akkor a párom csak fekszik egy helyben, nem csinál szó szerint semmit, csak annyit mond, hogy csábíts el, és fekszik egy helyben tovább, mint egy tégla :D


Nagyon szeretem őt emberileg, de az, hogy ilyen kevés a szex, és ilyen rossz minőségű az szerintem nem tesz jót az egész párkapcsolatnak, mert a végén olyan lesz az egész, mintha lakótársak lennénk vagy valami, és szerintem 24 évesen még mind a kettőnknek bőven van ideje megtalálni az igazit.


Vagy csak én reagálom túl, és a szex nem is ilyen fontos?


2021. júl. 12. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl. Neked kell érezned,hogy ez elég-e vagy sem. Nőként nekem sem lenne ez kielégítő. Olyan mintha neki ez kötelező program lenne amin túl akar esni. Ülj le vele és beszéljetek, mert így el fogsz távolodni tőle az idő múlásával. És ez érthető is. :/


24L

2021. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem reagálod túl. Nem akkor van vége egy kapcsolatnak ha rossz a szex, hanem akkor ha ezen a rossz szexen az egyik fél nem hajlandó változtatni. Márpedig a leírásodból úgy tűnik, hogy a párod nem akar ezen javítani.
2021. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

a szex továbbra is jó


csak nem veled csinálja

2021. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Kapd el akonyhában hatulrol pl.

Legyél kreativ kulonbem minden kapcs ilyen lesz.

Engem a pasim pl neha elvisz egy körre kocsival is meg bujkálva mint vmi szeretővel :D

2021. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Valamiért nem kíván téged. Szerintem mindenkiből ki lehet hozni a szexállatot, csak a megfelelő partner kell hozzá😀Ti nem vagytok egymásnak valók.
2021. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Elmondtad már neki őszintén, hogy téged mi zavar és mire vágysz? Lehet, hogy egyszerűen nem tudja, mit kéne csinálnia, és neki jó így. De ha te elmondod, mit akarsz, szívesen megteszi.
2021. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyha megpróbáltátok őszintén megbeszélni és akkor sem sikerült megoldani, akkor szakítani kell.
2021. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Primitíveknél igen. Normálisoknál az érzelmi töltet semmissé teszi a fizikai hiányosságokat.
2021. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8!

Voltam én már nagyon szerelmes férfiba, aki mellett egyszerűen képtelen voltam elélvezni. 1 évig húztuk együtt, mindent próbáltunk de csak nem ment. Azóta olyan férfival vagyok akivel minden téren passzolunk. Kicsit idealizálod a dolgokat, sajnos nincs igazad.

2021. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!