Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mostanában mi történik velem. A baratommal lassan egy éve vagyunk együtt. Hetente kb 2-3x van szex, az általában mindig nagyon jó. Többször őszintén nem kívánom és borzasztóan bánt. Míg nem volt pasim, egyfolytában szexelhetnekem volt, most meg egyszerűen nem. Hozzátenném, hogy a kémia nagyon is megvan, jokepu a baratom, nem hiába vagyok vele. Nagyon nagyon szeret és én is ot, tervezgetjuk a jövőnket együtt.


Ahogy elnezem, neki is jó ez a felállás, rajta is gyakran latom, hogy fáradt vagy nincs úgy kedve. Csak ilyenkor mindig eszembe jut, amiket itt gyakorin írogatnak sokan, hogy egy egészséges fiatal férfinak szinte napi szinten van rá igénye és emiatt még nagyobb nyomást erzek magamon és felek, hogy csak nem meri mondani, bár őszinték vagyunk egymáshoz..


2021. júl. 13. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A lényeg megvan, jóképű...
2021. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a mondat első felet..danke.
2021. júl. 16. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!