Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akarja, hogy dolgozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja, hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Parommal lassan 4eve vagyunk egyutt, van egy kozos kozel egy eves gyermekunk. A gyerek szuletese elott is dolgoztam es ugy terveztem, ha kezdi az ovodat, akkor en is elmegyek dolgozni 4-6 oraba.

Paromnal mulktor ezt felvetettem es teljesen kiakadt, hogy o nem enged dolgozni. Egybol visszavagtam, hogy nem tilthatja meg, sot semmit nem tilthat meg, erre eszelos vigyorral hangoztatta, hogy marpedig en nem dolgozhatok, mert az a dolgom, hogy fozzek, mossak, takaritsak es hogy kiviteleznem ezt munka, meg gyerek mellett (mint irtam akkor ovodas lenne mar es elmennek a sarki kisboltba pl 4oraba) .

Teljesen ledobbentem a viselkedesen, milyen jogon tiltana meg, hogy en munkaba alljak, meg ennyi erovel barmit?

Mit gondoltok errol? A vita ota ugy viselkedik, mintha semmi nem tortent volna.

Meg azt hozzatannem, hogy nem szorulnank ra, igy is eleg jol megelunk, de en ugy erzem, hogy nekem erre szuksegem lesz, ha ovis lesz a gyermek, hogy valamivel kitoltsem azt az idot.


2021. júl. 13. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez pont egy olyan szitu, amit még gyerekcsinálás előtt kellett volna megbeszélni.

A főzés-mosás-takarítás szentháromságát simán el lehet végezni munka mellett is, több millió nőnek sikerül. Én biztos nem hagynám, hogy ilyen szinten belepofázzon az életembe.

2021. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha az én párom megmerne ilyet szólalni olyat kapna, hogy a fal adja a másikat.
2021. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1# "gyerekcsinalas" elott egyetertett velem ebben.
2021. júl. 13. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Az én feleségem pedig nem akar dolgozni. Párt kellene cserélnetek. 😅
2021. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza dolgozni, a jövődre is gondolnod kell. Teljesen kiszolgáltatott helyzetbe fogsz kerülni, és a viselkedését tekintve ezt alaposan ki is fogja használni. A következő lépés az lesz, hogy egy vita hevében majd azt mondja, hogy "én tartalak el, úgy ugrálsz, ahogy fütyülök".

Nem a te dolgod a házimunka, hanem kettőtöké.

Még házasok sem vagytok, ugye? Csupasz seggel fogsz eljönni onnan, mert kétlem, hogy sokáig tartana ez a kapcsolat, és akkor fogsz rádöbbenni, hogy stabil, 8 órás munka nélkül nagy gondban leszel, és évek kihagyása után nem te fogsz válogatni a jól fizető munkák közül.


"A főzés-mosás-takarítás szentháromságát simán el lehet végezni munka mellett is, több millió nőnek sikerül."

Elég szomorú, ha ezt valaki így fogja fel, és természetesnek veszi, hogy ő házi csicska.

2021. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Wtf. xD Nekem meg ma azon ment a vita, hogy zsinorban 2X én mosogattam, 3-adjára meg nem tudtam mert épp dolgoztam férfi létemre xD És felkapta a vizet. De luxusban élnek a többiek. Én meg le lettem hordva.

Másoknak meg ez a szentháromság után is csöndben marad a nő. Szomorú az életem :D

2021. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Epp azon igyekszik, hogy anyagilag magahoz lancoljon, a gyerek utan. Igy a hazi cseledje leszel, neked kuss lesz a neved mindenben, hiszen o tart el. Szerintem rosszul valasztottal apajeloltet a gyerekednek. A kerdes, hogy most mar, hogy tudod ezt, mit kezdesz a helyzettel?
2021. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a feleségének, társának tekint hanem a tulajdonának aki felett basáskodhat. Ez nem túl jó ómen a jövőre nézve... szóval az fog bejönni amit az #5-ös írt.
2021. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A sarki bótba akarsz menni?Ahol reggelente megáll a kisbusz kurjongató kőművesbrigádokkal egy felesre?

Valami komolyabb cél is lehetne már ne haragudj.

Én keresek eleget a páromnak nem kellene dolgoznia.De mivel ugyanúgy ő is akart menni,én nem elleneztem.

Ezzel nincs gond.Nem azért megy,mert kvara kell a pénz,hanem mert így érzi jól magát,és én ezt helyeslem.

De azért mivel az idő és a muszáj nem sürget annyira, nézhetnél vmi rendesebb ,komolyabb állást is!

2021. júl. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szard le menjél vissza munkába. Nem ezt beszéltétek meg, nem cseléd vagy.
2021. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!