Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akarja, hogy dolgozzak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve együtt élünk. Én tavaly fejeztem be az egyetemet. Mindig volt valami alkalmi munkám egyetem alatt. Ő mióta együtt vagyunk dolgozik.

Mikor befejeztem az egyetemet megkért, hogy még ne menjek dolgozni, hogy tudjunk utazgatni, többet együttlenni stb. Egy ideig lefoglaltam magam de már(majdnem egy évnyi itthonlét után) nem foglal le a mindennapi takaritás, olvasás, főzés(nem főzök minden nap) és hasonlók. Szeretnék már "normális" életet élni emberek között lenni(nem utolsó sorban teljenek az éveim). Ezt közöltem is vele kb 1 hónapja(lenne is munkám) erre az volt a válasza, hogy én nem dolgozhatok, ha elmegyek dolgozni ő elhagy. Nem normális(azota ezt gondolom róla).

Nem tudom, hogy féltékenységből nem akarja vagy azért mert kevesebb időt töltenénk együtt de én már úgy érzem megfulladok itthon.

Céltalan az életem.

Jól elvagyunk a fizetéséből de természtes, hogy még egy fizetésnek is lenne helye. Vannak dolgok amiket szívesen megvennék magamnak de tőle nincs pofám pénz kérni drágább elhanygolható dolgokra.(pl végleges szőrtelenítésre, most ez jutott eszembe).

Tudom, hogy már az elején el kellett volna mennem dolgozni de nem gondoltam, hogy ez lesz.

Ráadásul mindig mondja, hogy ő ezt nem is bírná és ő tuti dolgozna(wtf?).

Elkéne hagynom ezért? Ezen kívül semmi gond a kapcsolatunkkal(lehet csak azért mert folyton itthon vagyok?)

Úgy érzem teljesen kisajátít.

Észhez lehet téríteni?

Miért nem érti meg, hogy az az élet rendje, hogy dolgozni kell? Mások is úgy élik az életüket, hogy dolgoznak és kevesebbet találkoznak.

Lehet, hogy ígyis úgyis halálra van ítélve ez a kapcsolat?


2019. ápr. 18. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Sztem ez nem természetes dolog. Az ember úgy is megtudja oldani ha munkaheje van.
2019. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarok senki felett ítélkezni, de ez egyrészt egy burkolt elnyomás (azt akarja, hogy függj tőle), másrészt meg a te akaratod semmibevétele.

Nincs jogom dönteni helyetted, de én egy percet nem lennék olyan kapcsolatban, ahol a "párom" ennyire nem tiszteli a véleményemet és a céljaimat.

2019. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de aki ilyent mondaná nekem, az onnantól nem lenne a párom.
2019. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Férfiként mondom, hogy beteg a pasid!
2019. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Függési viszonyban akar tartani. Egyrészt azt akarja, hogy anyagilag teljesen függj tőle, másrészt el akar zárni a külvilágtól és az emberektől, hogy egyedül ő irányíthassa a gondolataidat.

Ha ezek után vele maradsz, te is beteg vagy, nemcsak ő.

2019. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként leszakadna a pofám, ha egyetemi diplomával a kezemben, úgy kéne pénzt kunyerálnom a pasimtól felnőtt nő létemre.
2019. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen,eddig kizárólag azért működött "jól" a párkapcsolatotok, mert mindent szépen úgy csinálsz,ahogy ő elvárja. Ez nem működőképes. Gyakorlat,tapasztalat,saját kereset és élet jár neked is. Elhiszem,hogy ideig-óráig kényelmes lehet,de kb egy hét után megunnám a háztartást és ezt a sok hasztalan szabadidőt.
2019. ápr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni. Ha ezek után elhagy, akkor így járt. De én lehet, hogy még előtte dobnám.
2019. ápr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj el csak nyugodtan dolgozni. Ő ezt nem szabhatja meg, senki, de SENKI nem szabathja ezt meg! Ha dolgozni akarsz, akkor dolgozol, pont. Ha ez neki nem tetszik, akkor keressen magának más cselédet. Szánalom ez a pasi. Férfinek nem is nevezném. Mi vagy te, a rabszolgája, hogy megszabja mit tehetsz?! Ne vicceljünk már...


30n

2019. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önbizalomhiányos, féltékeny, azt hiszi, hogy ha otthon ülsz, akkor majd nem érintkezel más férfiakkal, és nem hagyod el. Eleve bele se kellett volna menned egy ilyen lötyögős kis kapcsolatocskába, utazgatás meg kényelmes élet ide vagy oda. Most a fazon nyeregben érzi magát, és sokkal nehezebb lesz megszabadulnod tőle, mintha először a sarkadra álltál volna.
2019. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!