Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak miért kell azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak miért kell azért berúgnia, mert kevés a fizetése?

Figyelt kérdés

25 éves targoncásként dolgozott egy gyárban egészen májusig. Júniusban másik munkahelyen kezdett szinten targoncázik, a kezdő fizuja (mivel meg próbaidős) 220ezer volt. Hónap végén plusz kafatériát is fog kapni.

Szóval tegnap este 6kor telefonált hogy későn ér haza, mert a kocsmába kicsit iszogat a kollegákkal. Aztán 8kor újrafelhívott hogy menjek érte mert nem tud hazamenni, teljesen részeg volt, akadozott a beszéde, meg folyton lecsukodott a szeme. Mikor megkérdeztem miért ivott azt mondta kevés fizut kapott és ezért.

Én is dolgozom, jól meg tudunk élni, félretett pénzünk is van, de az igazat megvallva nem ez az első eset hogy be van rúgva. Kb minden hónapban előfordul, de a tegnapi elég durva volt.

Mit tegyek vele? Szakítanom kéne? 23 vagyok, és így szüljek majd neki gyereket, hogy ő piál?


2021. júl. 14. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha követed a magyar hagyományokat akk igen szülsz egy alkesznek majd panaszkodsz 20 évig emiatt.


Vállalkozói ambició van benne esetleg? Vagy képezni magát jól fizető szakterületre?

2021. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te tudod, hogy neked mi fér bele.

Én szakítanék. Nem jó ómen, ha a stresszt részegséggel vezeti le.

2021. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nyomi a párod, gyenge ember. Nekem nem kéne. Mi is keveset keresünk, mégse iszunk.
2021. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Hogy eligya azt a keveset, amit kap...

Én otthagynám. Nem kell stresszivó.

2021. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
én is szoktam néha iszógatni, de tudom a határaimat nem ájulásra kell vedelnie magát az embernek..
2021. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert buta. Nem a keresete a probléma, ha valaki pedagógusként keres ennyit, azé minden tiszteletem, de targoncásként mégis mit vár? Ráadásul azt a keveset is elissza, amit kap… 🤦🏼‍♀️
2021. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az amikor rossz helyre teszed szét. Mégis mit vártál egy egyszerű, buta melóstól?
2021. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem a fizu a gond, s nem is a végzettsége. Ez egyéni habitus, személyiség kérdése. Magas fizuval, x diplomával is van aki piál és tajrészegre issza magát egy héten többször is.
2021. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az zavarja, hogy jobban keresel nála. Beszélgess vele, és mondd el neki, hogy a berúgások nálad nem férnek bele, ha gondja van, otthon beszéljétek át, ne kocsmahaveroknak panaszkodjon.
2021. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hagyd ott nem kell az ez neked.
2021. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!