Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak miért kell azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak miért kell azért berúgnia, mert kevés a fizetése?

Figyelt kérdés

25 éves targoncásként dolgozott egy gyárban egészen májusig. Júniusban másik munkahelyen kezdett szinten targoncázik, a kezdő fizuja (mivel meg próbaidős) 220ezer volt. Hónap végén plusz kafatériát is fog kapni.

Szóval tegnap este 6kor telefonált hogy későn ér haza, mert a kocsmába kicsit iszogat a kollegákkal. Aztán 8kor újrafelhívott hogy menjek érte mert nem tud hazamenni, teljesen részeg volt, akadozott a beszéde, meg folyton lecsukodott a szeme. Mikor megkérdeztem miért ivott azt mondta kevés fizut kapott és ezért.

Én is dolgozom, jól meg tudunk élni, félretett pénzünk is van, de az igazat megvallva nem ez az első eset hogy be van rúgva. Kb minden hónapban előfordul, de a tegnapi elég durva volt.

Mit tegyek vele? Szakítanom kéne? 23 vagyok, és így szüljek majd neki gyereket, hogy ő piál?


2021. júl. 14. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmatoltelek lenne a gyereked apja. Csak szerintem hangzik rosszul? Ne tolj ki a szegeny meg sem szuletett gyerekkel.
2021. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van alkoholista osztályvezető orvos is... Hidd el, a fizetésnek nem mindig van ehhez köze. A párod pedig nem a tipikus balkáni rögvalóságban él, ahhoz ennél jóval kevesebbet kellene keresnie, hogy az általános depresszió miatt igyon.
2021. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
És miért állsz ossze ilyen csődtomeggel?
2021. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jobb nincs ? Tudom hogy a nőknek kel a kémia de ez nem kell hogy azt jelentse hogy meg is vereted magad egy alkoholistává.
2021. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%

Mert a magyar örömében-bánatában iszik.

Amit tehetsz, az az, hogy elviszed egy addiktológiára.

2021. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
Hűha, havi egyszer iszik a csávó, ez aztán mindennek a teteje:D
2021. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!