Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetem ezt a férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetem ezt a férjemtől, vagy ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok, van egy 4,5 éves fiunk. Több gyereket nem szeretnék, amit a gyerekünk születése után mondtam is a páromnak. 6 hónapja ritkult köztünk a szex, váratlanul megszűnt a munkája, ilyen mentális állapotban nem volt kedve, legalábbis nekem ezzel magyarázta. Nekem mindig is sokkal nagyobb az étvágyam volt ilyen téren, a napiról lecsökkent heti 3-ra. Lett új munkahelye, viszont a szex továbbra sem lett a régi mennyiségű. Erre azt mondta, hogy értsem meg, neki idő kell még. Tegnap délután kaptam egy üzenetet egy nőtől, hogy mostmár bevallja nekem ő az igazságot, a férjem a szeretője és 2 hónapos terhes tőle. Először azt hittem, hogy rossz helyre küldte az üzenetet, de sajnos nem. Sokkot kaptam, fogalmam sem volt, hogy mit tegyek, életem legborzasztóbb napja a tegnapi. Leültem a párommal beszélni, mire megnyugodtam annyira, hogy higgadtan kérdőre vonjam. Kiderült, hogy a nő átejtette, nem szedte be a fogamzásgátló tablettáját, a párom egyáltalán nem akart tőle gyereket. Bánja a történteket, gondolkodás nélkül minket választana. Egész éjszaka ezen gondolkodtam, hogy mi lenne ebbben a helyzetben a legbölcsebb döntés. Egy megcsalást könnyebben megbocsájtanék, ezt nehezebb lesz, de a kapcsolatunkért és a fiunkért megteszem, viszont azt szeretném cserében, hogy a nő vetesse el a gyerekét. El sem tudom képzelni, hogy magyarázhatnánk meg a gyerekünknek, hogy apa félrelépése miatt lesz egy féltesója...
2021. júl. 14. 18:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
97%
Lényegtelen, te mit szeretnél. A másik nő a terhes, az ő teste, az ő döntése. Pont.
2021. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
87%
kérheted.de téged akkor sem kiván már ugy,és ez még kevesebb lessz.meg persze nem is szeret.de ha neked ez kell...
2021. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
88%

"El sem tudom képzelni, hogy magyarázhatnánk meg a gyerekünknek, hogy apa félrelépése miatt lesz egy féltesója..." Mondjuk így: Apád feélrelépése miatt van egy féltesód.


"viszont azt szeretném cserében, hogy a nő vetesse el a gyerekét" Hát, ha odajönne hozzám egy vadidegen, hogy öljem meg a gyerekem, mert -miért is? Mit akarsz mondani a másik nőnek?

2021. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
90%

Akkor sem rendelkezdhetsz mások teste felett, ha a nő dierkt nem vette be a fogamzásgátéó tablettát. "viszont azt szeretném cserében, hogy a nő vetesse el a gyerekét." Ezt hogy gondoltad mégis? Nem védem a nőt, mert aljas dolgot tett, de a férjed is hibás, hiszen elővigyázatlan volt. Ha két nővel szexel, akkor legalább annyi lehetett volna benne, hogy a biztonság kedvéért óvszert húz.

Itt nem az a kérdés Te mit szeretnél a másik gyermekkel kapcsolatban. Ez van, megtörtént.

Egészen meredek az utolsó két mondata a kérdésnek, jó volna ha egy kicsit átgondolnád.

Ha akarsz, kibékülsz a férjeddel, de a nőt ne zsarold a gyerekkel, mert nem a te méhedben van....

2021. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy azt szeretnéd a megbocsátásért "cserébe", hogy a másik nő vetesse el a gyereket? A férjed hurcolja el kényszer-abortuszra vagy mi? Az ő teste, így az ő döntése is.
2021. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
94%
... és bizony a közös gyereteknek mindenből kevesebb fog jutni - hiszen gyt-t is kell majd a férjednek fizetnie.
2021. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
37%

A férjedtől ezt nem kérheted, mert nem ő döntött így. Kétlem hogy a nő adni fog a szavadra. Nekem úgy tűnik, hogy mindennel azon van, hogy szétszedjen titeket.

Én nem aggódnék amiatt hogy mit fogok mondani a gyereknek. Ha elég nagy lesz hogy megértse akkor simán mondjátok el az igazat. Ha ezt megfelelően kezelitek, akkor még hasznára is fog válni, hogy lát egy jó mintát a konfliktuskezelésre.

Az életben nem lehet megúszni a rázós részeket. Mindenki megkapja, a gyerek is megfogja kapni a saját életében. A kérdés, hogy hogyan veszitek az akadályt?

Egy nehéz döntés meghozásához két szerv kell. Egy fej és egy szív. Ha bármilyen opcióra ezek egy irányba mutatnak, akkor arra van az út.

2021. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
94%
Sőt, a gyermek még örökölni is fog.
2021. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
87%

Na te is csak a pletykatol felsz semmi mastol. Lenyegtelen, h a pasi felrement. Csak az a fontos, h vetesse el a gyereket es akkor minden rendben.

Eleg rossz hozzaallas. Paros labbal kene a palit elrugdosni a terhes nohoz. Legyen mar tartasod, most csinaltak bohocot beloled.

2021. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is fura, hogy az egészből az "eredmény" izgat, és nem az, hogy teljes emberi mivoltodban megalázott a férjed.
2021. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!