Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem nem boldog velem a párom?

Figyelt kérdés
Ugy érzem (vettem észre), hogy a párom nem boldog velem. Az utolsó veszekedésünk óta kicsit máshogy viselkedik. Nem olyan nagy dolgokban különbözik a viselkedés, inkább csak ilyen apró gesztusokban (többet ért hozzám pl.) Mintha nem is nézne rám olyan szeretettel, nem viccelődik annyit velem, máshogy néz rám. Az is lehet, hogy ezt csak én képzelem be, de nem hagynak nyugodni ezek a dolgok. Viszont ha kérdezem, hogy szeret-e akkor mindig igennel válaszol. Félek, hogy már csak azért van velem, mert nem talált mást vagy nem akar megbántani. Engem pedig az annyira frusztrál mert nagyon szeretem őt és nem tudom nélküle elképzelni az életemet.

2021. júl. 26. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi volt a veszekedés tárgya? Megbántottad?
2021. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó veszekedés? Ha sűrűn előfordul, az nagyon el tudja hidegíteni az egyik, vagy mindkét felet. Én is voltam ilyen kapcsolatban. De sajnos ez egy idő után nem áll már vissza, minél többször bántod meg, annál nehezebben lesz újra gyengéd. Inkább megoldást kellene elsősorban keresnetek problémáitokra.
2021. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lényegében féltékeny voltam pedig nem kellett volna. De megigértem, hogy változtatni fogok ezek. Nem is volt olyan nagy dolog, mégis csúnyán összevesztünk és állítólag csak mérgében mondta, hogy nem tudja, hogy hogyan folytassuk tovább a kapcsolatunkat. Azóta ilyen...
2021. júl. 26. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én ez miatt abrandultam ki a parombol, fél évig nem is beszéltünk komoly dolgokról. Aztán vége lett, mert így nem lehet élni társként, párként vagy éppen barátként. Mert ő a legjobb barátod akivel élsz.
2021. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
probálj felnőni, legalabbis tűnjön ugy. Ilyen beszédtéma nem fér meg egy kapcsolatban
2021. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem veletlen voltal feltekeny
2021. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Jajj mintha èn irtam volna... szar helyzet àtérzem
2021. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es És nálatok ez mióta van? Te hogy éled ezt meg?
2021. júl. 27. 09:08
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne,ha ezt elmondanád neki, úgy érzed nem boldog veled, stb... őszintén. Nehéz, de muszáj..
2021. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja, hogy egy kapcsolatban nincs veszekedés, az nem tudom melyik világban él. Konfliktusok mindig is lesznek, és nincs is ezzel baj. A lényeg csak az, hogy több pozitívum, nevetés, közös dolgok legyenek, és jóval kisebb mértékben forduljon elő a vita. Illetve hogy időben észre tudd venni mikor kell leállni, és tudj bocsánatot is kérni. Ha egymáshoz valóak vagytok, akkor egy kis féltékenység nem fog véget vetni a kapcsolatotoknak. Nyilván előfordulhat, hogy van benne egy kis rossz érzés, és emiatt nem közeledik annyit, mint régebben, de remélhetőleg hamar túllép ezen. Hagyd, hogy kicsit leülepedjenek benne a történtek.
2021. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!